Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz Varszegig #69199 üzenetére

    Ja, várj, akkor nem lehet írni naponta 40 posztot a 40%-ról.

    Senki sem kényszerít rá, hogy elolvasd a 40 posztomat... Vagy még jobb: fizess elő a PH-s tagságra, akkor le tudsz tiltani... ;]

    mert korábban 6-7eFt volt
    Ezt nem feltétlenül a Digi korábbi árára értettem. Nyilván kikarikatúráztam a helyzetet.

    #69198) Core2duo6600
    Nem értem miért vagytok felháboródva.

    Amikor megrendeltem a Digi internet szolgáltatását úgy 1, éve 500 as-t kértem, FTTH családi ház, lehetett volna nagyobbat is, de azt gondoltam ez is elég, 4800 HUF /hó ért, hűség nélkül.
    Majd rá pár hónapra jött egy e-mail, hogy megemelik a sebességet 1000 Mbit/sec re, és az árát csökkentik, 2225 HUF /hó ra.

    Akkor vázolom: amikor tavaly nyáron megrendeltem a Digi szolgáltatását, akkor az 1000-es netet kértem (mert nem is volt más), és ez került 2225Ft-ba. Most meg 3100-ba.

    (#69206) BusyChild
    nem fair az árazás. valaki 1000es netet kap ugyan azért a pénzért más meg csak 100 ast..
    pénzbegyüjtés ez megin. értem én h 1000es net lesz idővel valamikor de azt egyáltalán nem lehet tudni mikor :U

    Na ez a másik kedvencem: itt rováztam vagy 2 éve, hogy a 8/2-es Digi-s netért többet fizettünk, mint az FTTB-s 100-rt a szembe házban (panel).

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák