Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geth

    addikt

    válasz g0dl #62081 üzenetére

    +1, botnet építésnél pityuka gépe is célpont, ahol a legértékesebb adat a nyaralás002.jpg és a quake2 savegame...

    Apró kiegészítés (nem Neked): UPnP-nek a portnyitogatás csak egy apró szelete, alapból nem rossz dolog, én is használom LAN-on. Elég a routeren tiltani, hogy IGDP-n ne tudjon nyitogatni.

    [ Szerkesztve ]

  • DonMaster

    addikt

    válasz g0dl #62081 üzenetére

    biztonsági probléma és igen meg eshet, de ennyire azért nem kell mindentöl szarrá parázni, aki nem ért hozzá hogy önáloan beállitson egy routert annak a standard kb wizard végig tolása és 1-2minimális dolog beállitása böven elég, az hogy lehet majd valamikor dosolni fog valakit, hát ez van tudom ez most felületes emg naygzolo válasz, de aki nem ért hozzá csak anyni érdekli hogy a speed legyen emg és a torent menjen annak böven jo az upnp , aki ennél többet akar az tudja kezelni a routerét és magának lövibe a portokat is egyesével meg nyilván tüzfalat is benyomja stb-stb biztonsági dolgokat ami a routerében benen van és a pc-jén is szoftveres tüzfal és virus irtó is van,
    de aki nem ért hozzá annak miért?
    értem mia probléma de kérlek akkor majd ha kilövi az upnp-t ird le neki hogyan tudja ezt meg azt az alkalmazéását port forwardolni mert az lesz a kövi kérdés, bár kb ez ugy nézki, hogy valamiért nem megy a skype , és az utorent nem tölt fel mi lehet az oka a speedtest 1000/200-at mutat.
    ezután lehet majd irni hogy mit hol, de mivel nem ért hozzá ezért egy csomo off lesz mert nem mfog átmenni router topicjába mert onan meg ide küldik, nah mindegy,
    Biztonsági szempontbol nem a legjobb megoldás az upnp, de kényelmi szempontbol és azoknak akik nem értenek egy router konfolásához azoknak tökéletes, megoldás.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák