Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupijani

    tag

    válasz dchard #46781 üzenetére

    Bocs, hogy írok, de én is érdi vagyok, meg még páran itt. Tehát általános érdi problémáról is beszélhetünk (értelemszerűen nem akarok minden érdi digis nevében beszélni), ha nem egyedi esetről van szó. Az, amikről Te beszélsz, azt egy átlag felhasználó nem érzékeli, és nem is érdekli. Az már annál inkább, ha nem, vagy csak szaggatottan tud filmet nézni (youtube, dailymotion, és más pl. NFL, ), vagy csak értelmetlenül lassan tudja megnézni egy német, vagy egy amerikai újság webes oldalát. Az nekem nem érv, hogy olcsóért ez jár. A szerződésben ezt írták: 300 Mb a digi hálózatán, ami terhelés mellett láthatóan megkukul. A saját hálózatán kitételen felül bármilyen más hálózat elérése a digin múlik, hogy adja, vagy sem. Ebben az esetben a telekom hálózata nemzetközi szinten rugalmasabb, mint a digié.

    Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

  • TeeJay

    félisten

    válasz dchard #46781 üzenetére

    itt jelenleg pl csak ennyi a feltöltés de ez már jobbnak számít mert 50körül szokott lavírozni hétvégén

    tupijani :
    jelentsd be minden hétvégén és pár alkalom után a a főnökség látni fogja hogy tré a helyzet ott ha örökké járnia kell ki a szerelőknek és csinálnak vele valamit
    ha a gerinc van terhelve elég szégyen hogy nem monitorozzák és bővítik időben, 10G gerincet 20-ra bővíteni nem egy nagy cucc :K nálunk tudom hogy nem azzal van a baj mert mindig nézik a szerelők 19 és 18. kerületet és félig sincs terhelve
    nálunk ugye a GPON van túl sok lépcsőházra osztva nálunk nagyobb a baj mégis zsír a letöltésem 700-at azért mindig karcolja

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák