Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Flashget #38067 üzenetére

    Egy darabig igen, aztán fogja és megunja. Na meg függ attól is, hogy hány torrentet futtatsz rajta, pár torrenttel (0-50 között és nem pár megás torrentek) nem fogja megfektetni a géped, ahogy egy másik kliens sem. Amúgy minél újabb a rendszer, annál több kínja van a 2.2.1-esnek, legalább én is úgy vettem észre, amúgy egy darabig nekem se volt gondom vele, de ugye több futtatott torrent, gyorsabb internet, nagyobb fájlok és már kész is.

    (#38070) vittorio7: Hát igen, vagy a kábel, vagy a két RJ45-ös dugó/csatlakozó közül valamelyik a hibás és mivel egyrészt nem is működik megfelelően a kábel, másrészt elég gyenge a minősége is, így tényleg megéri a cserét, viszont vásárláskor már oda kell figyelni a minőségre, hogy egy darabig ne legyen probléma vele :)
    Egyébként a dugózás nem nagy kunszt, meglehet oldani házilag is (pl. csavarhúzóval lenyomkodni, bár néha elég ronda lesz a végeredmény), vagy ahol árulják a kábelt és a dugót, ott biztos van fogó is és gondolom kölcsön lehet kérni.

Új hozzászólás Aktív témák