Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Lackooo84 #108652 üzenetére

    Lehet rá mód... én még nem néztem. Általában a SCAM hívásokat nem szoktam kapni, elhasalnak a védelmi rendszereken. De itt a lényeg az, hogy az EU szabályozása - ami megint különutas politika, hiszen az USA-ban sincs ilyesmi, meg Ázsiában sem, miközben a föld népességének kevesebb mint 7%-a európai - ami még gátolja is az embert, hiszen egy ázsiai, vagy amerikai, lát egy gyanús számot, és mivel felteszi, hogy ez egy csaló hívás lesz, reflexei azt diktálnák, hogy felveszi, aztán irány a rendőrség.

    Mert #108642Calogero üzenetéből ez derül ki:

    ""Köszönettel vettük internetes ügyfélszolgálatunkhoz érkezett számú megkeresését! Digi nevében adathalász próbálkozás, tiltsa le a telefonszámot! Amennyiben úgy gondolja, akár e-mailben is tehet panaszt a következő címeken: ugyfelszolgalat@digi.hu""

    Nem mindenki technokrata, arról nem is beszélve, hogy az EU szabályozás miatt maga a felvétel is törvénysértő lehet. Felvétel nélkül meg bemenni a rendőrség, egy telefonszámot lobogtatva, hogy Neked ezt mondták vagy azt azok akik erről a számról hívtak...

    A csalók ezt is használják ki. Meg működik aktívan használják a pszichológiai manipulációt (Social engineering).

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák