Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Mate #108207 üzenetére

    " Inviteles területek pedig teljesen le*arva. Mobilt erőltették, közben meg nem maradt pénzt semmire."

    Kb az mobil lett a vesztük. Most nem azért, de mi lett volna, ha nem erőltetik, és megmaradnak a piacon egyedüliként szinte - nem mondom, hogy egyedül, mert szerintem a TARR-nak sincs - Internet + TV + Telefon vonalon? Akkor nem lehetett volna őket így lefojtani.

    "TV minőség romlás: Nem új dolog. Már románok idejében elkezdték a háttérben idehaza. Most is ugyan azok csinálják, akik akkor is elkezdték. Ettől függetlenül botrány, ahova eljutottak. Nézhetetlen borzalom az egész."

    Főleg annak fényében, hogy az árakat meg jól megemelték, és nemcsak az inflációs a másik mellett eltörpülő dologra gondolok.

    Szerintem nincs az a Home Office, / Karanténban, Vakáción otthon van az egész család helyzet, hogy ne lenne elég a Gbps-os kínált sávszélesség. Sok család meg egyébként ha ki is tudná használni - de nem tudja - akkor meg kiderül, hogy a routerük vérzik el a rengeteg rajta csüngő eszköz miatt, amelyek jelentős része Streamel :D De nem életszerű, mert baromira nagy családnak kell lennie ahhoz. Ilyen sebesség mellett 100+ GB-os játékok is hamar lent vannak.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

  • cof

    veterán

    válasz Mate #108207 üzenetére

    de nagyon alul volt árazva a digi

    Dehogy volt... Románoknál egy fillért sem emeltek azóta sem, 5200 Ft a TV + Net és 4K adás is van már.

    10+ éve ilyen alacsony árakkal dolgozott, mellette meg ment a fejlesztés, optikázás. Naív aki ezt gondolja. Az itthoniak voltak eddig is túlárazva és most már ez is.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

  • trec12

    addikt

    válasz Mate #108207 üzenetére

    "TV minőség romlás: Nem új dolog. Már románok idejében elkezdték a háttérben idehaza. Most is ugyan azok csinálják, akik akkor is elkezdték. Ettől függetlenül botrány, ahova eljutottak. Nézhetetlen borzalom az egész."

    Ahogy olvastam ezt nekem is beugrott valami emlék erről, hogy készültek erre pár éve. Azért lehetne ott a 4iG-nál valaki aki azt mondaná állj skacok ez így gáz. De lehet mikor megmutatják a számokat, hogy mennyi a "sparen" ezzel akkor azt mondják; jó ez, jó ez. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák