Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz Alter #102961 üzenetére

    Én ezt nem is értem :D az eszközt kell bridgebe tenni, nem a "vonalat" vagy a usert... persze hogy eszközönként kell, nem véletlen mikor a szerelő bridgebe teszi akkor az eszközről olvassa le a szükséges adatokat.
    LOL.
    30 éves informatikai múlt? jó jó de milyen?

    de amúgy tényleg, egy saját laptoppal miért nem mentek rá ppoe vel és nézitek meg hogy úgy minden ok e?

    a szerelő nem fog vele szenvedni rádugja a saját laptopját esetleg műszerrel megnézi az optikai jelerősséget, de ha nem lát szakadozást, nem hiszem hogy érdekelni fogja.

    tudtommal a szolgálatóknál a PING mint olyan nem létező fogalom az ászfben. Ergo ha megy a net, hiába van neked 500ms válaszidő, attól még szerintük az működik.

    vagy volt már olyan akinél "minden rendben" volt de a szolgálató tényleg partner volt a ping csökkentésben?

  • Bacusuz

    őstag

    válasz Alter #102961 üzenetére

    szóval updatelnék én is fiberhome ont ügyével kapcsolatban

    A hiba mely rendszeres szakadásokból állt, miután fttb500-ról átkötöttek ftth100-re:
    Apr 13 21:01:03 WAN_Connection: Fail to connect with some issues.
    Apr 13 21:01:03 DualWAN: skip single wan wan_led_control - WANRED off
    Apr 13 21:01:12 pppd[1146]: Connected to xx:xx:xx:xx:xx:xx via interface eth0
    Apr 13 21:01:12 pppd[1146]: Connect: ppp0 <--> eth0
    Apr 13 21:01:16 pppd[1146]: PAP authentication succeeded
    Apr 13 21:01:16 pppd[1146]: peer from calling number xx:xx:xx:xx:xx:xx authorized
    Apr 13 21:01:16 wsdd2[30285]: error: wsdd-mcast-v4: wsd_send_soap_msg: send"

    Tegnap este Alter bejegyzésére felbuzdulva ismét bejelentettem a szakadásokat felvették hibának. Megkértem a drága hölgyet hogy ne küldjenek századik sms-t melyben közlik "a hiba kijavításra került" és kértem keressenek meg a műszakis csapattól mielőbb ha lehet.
    Reggel hívtak is és, nagyvonalakban elmondtam a dolgokat úgy éreztem megértették és megígérték hogy hoznak egy csere ont-ot. Du 1 órakor már itt is voltak és az utolsó készleten lévő ZTE-t felszerelték.

    Kérem szépen azóta nincs tele szemetelve a router rendszernaplója, nincs szakadás és szuper a ping is.

    Köszönöm Mindenki segítségét de főleg Alterét! :R

    [ Szerkesztve ]

    ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

Új hozzászólás Aktív témák