Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rothfb

    veterán

    válasz mcfly82 #51367 üzenetére

    Én is láttam, sőt tapasztaltam is, hogy milyen, amikor alig jössz ki a pénzből, amit keresel. De az én helyzetemben, vagy akár abban, amit láttam, nem az volt a legfőbb gond, hogy a Digi előfizetés 1000 Ft-al olcsóbb vagy drágább. Hanem, hogy nem telik előfizetésre és antennával fogtuk be, vagy éppen fogták be a műsorokat. Ha valakinek már ilyen gondja van, hogy kaját vesz vagy fűt, akkor nem annak kellene a problémának lenni, hogy 400 Ft-al drágább a gigabites net és a 100+ csatornás tv. Akkor le kell mondani az előfizetést és helyette mindkettőt jobban meg lehet oldani. Fűtést és kaját is.
    Félreértés ne essék, nem okos vagyok, mint mondtam, magam is voltam ilyen helyzetben és láttam is már ilyet. Azért "háborogtam", mert ide fórumba nem a 400 Ft "nem mindegy idevagyoda" emberek szoktak beírni... Zavarni nem zavar, csak túl soknak találtam már a lamentálást ezen a pár száz ft-on, amikor ez kb 15 zsemle ára. Nem tartottam valószínűnek, hogy ez bárkinek itt problémát jelenthet. Akinek mégis, annak általában nincs ilyen előfizetése. Sőt tv-je sincs.

Új hozzászólás Aktív témák