Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz Flashget #46998 üzenetére

    ...amit meg is tett tegnap este. ;]

    Nincsenek háttér információim, csak a tapasztalat, de kb 99%, hogy a digi a port.hu-tól veszi az epg-t.
    Vagy ha ez így nincs leírva, hogy a port.hu-tól, akkor attól a "csapattól", aki a port-nak is dolgozik. Vagy olyantól, aki dettó azt adja, mint a port.hu

    A port.hu meg nem arról híres, hogy frissítené időben a változást.
    Pedig sok esetben jön az infó a csatornától, mert más oldal (musor.tv) le tudja közölni (sokszor) a változást.
    De még ha a port le is közölné, a digi már lehet nem frissítené. Legalábbis nem pár óránként.
    Ugye aznap+6 nap a digi epg-je és többször láttam már, hogy a gépem letölti az epg-t előre. Eddig rendben van. Majd ha napokig nem kapcsolom be a gépet, akkor az epg sem változik, marad az, ami az az agyában van. De ha mondjuk 5 nap múlva bekapcsolom és újra elkezdi letölteni a frisset, akkor csatornaváltáskor látom, hogy az első tizedmásodpercben kiírja, hogy pl. híradó, de rögtön átírja a frissre, ami mondjuk időjárás. Tehát nem kőbe vésett az, hogy amit egyszer a digi epg-je kiad, az nem fog változni, de ha a digi sem kapja meg a frisset, akkor gizike a pult mögött nem fogja lesni az m4-et, hogy a wtcc elmarad-e. Ilyen gizikék biztos nincsenek.

    Én is inkább az epg-t figyelem, mert a neten nem ezzel szoktam foglalkozni.
    De az f1 esetén sem tudom sokszor, hogy mit ad éppen.
    Pl. tegnap este ezt írta ki a boxom:
    Forma-1 (eddig még jók vagyunk)
    Majd belemennék a részletekbe és ezt láttam:
    Forma-1-es világbajnokság futamainak közvetítése.
    Nem mondod epg? :D
    De bakker, hogy most az a 3. szabadedzés élőben, vagy az ismétlés, vagy az időmérő, vagy annak az ismétlése.
    És mily meglepő, mit ír a port.hu? Dettó ugyan ezt.
    Lehet másnál jól írja, az én eszközeim nem.

    Ellenben ha a musor.tv-től kapnák, szépen látnánk mindent.

    Nem akarok átmenni Freezee2-be, mert annyira tényleg nem rossz a helyzet, azért bőven 90% fölött van a működése.

    [ Szerkesztve ]

  • Freezee

    senior tag

    válasz Flashget #46998 üzenetére

    mi az boffent? Új kohéziós állapot?
    Amúgy írtam bővebben is részletezve a hibát és leírást hozzá amire bannolt a Digis érdekeltségű valaki. Szóval azóta csak röviden, lényeget :)
    Majd írok akkor is ha találtam valami pozitívumot is, ami több vagy jobb mint amit eddig megszoktam.

  • Joshi

    titán

    válasz Flashget #46998 üzenetére

    Ha valami rosszul működik akkor nem dícsérhatem a digit, egyébként se érdemelnek dícséretet és nem csak a rossz epg miatt. Nálad mi az amikor nem böfögnek be egy topikba?

Új hozzászólás Aktív témák