Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kene84

    senior tag

    válasz Pille69 #12557 üzenetére

    Megjegyzem sok mindenben egyetértek azzal amit mondasz,de a hasonlatod hibás,állítottam egy dolgot miszerint nem állnak szóba vele, de érdemes megnézni hogy neki ez kérdése sem volt. :) Tehát őt e téren nem is vezettem félre,más pedig habitusától függően ha tényleges hibája van biztosan bepróbálkozik a szolgáltatónál reklamálással attól függetlenül hogy ezt írtam,de senkit nem szólítottam fel arra hogy pénzt költsön. Szó nincs pénzről azaz a komolysága sem olyan szintű tévedésemnek mint amilyen a Te példádban megjelenik. Megjegyzem az adott infok tudatában próbáltak Neked segíteni az itteniek és ahogy Te sem adtál azonnal az ő szavukra így az enyémre sem fog senki feltétlen. Szerintem mindenki így működik hogy többeket meghallgat egy-egy témában.
    A félinformációkra kicsit még rátérve,nem elegendőnek az nevezheti akinek volt ellenpéldája,én nem találkoztam olyan hozzászólással ami az ellenkezőjét állította volna ezért hagyatkoztam az addig tapasztaltakra. És tartom továbbra is hogy túlliheged ezt az egészet.

    Nekem bőven elég hogy belátod a stílusoddal volt problémám bár kis cinizmust most is érzek a soraidban de ez már lehet csak az én érzékenységem.

    Peace :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák