Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Tacsika #11646 üzenetére

    Na akkor +1 mert pontosan ezt tudom alátámasztani én is a saját példámmal. T-home -ról tértem át digi-re, nekünk is ez az ótvar szar iptv volt, igaz én eleve nem is kértem az extra funkciókat, nem is volt rögzítős beltéri meg ilyesmi. Igazából pontosan azokat tudom felhozni én is, amit te leírtál:

    -két dobozzal kevesebb, ami áramot fogyaszt és fogja a port
    -nem tudom hogy más országokban mennyire működik jól az iptv, de amit a magyar t-home szolgáltatott azt nem tudtam megszokni így 1 év alatt sem. Borzasztóan lassú csatorna váltások, lassan reagáló STB. Az egy év alatt 2x kellett cserélni a home gateway eszközt. A telefon szolgáltatás akkora szar volt, hogy beszéltem telefonon és egyik pillanatról a másikra megszakadt a vonal, mert a hgw eszköz eldobta az internet kapcsolatot. Volt úgy, hogy fél napig nem volt búgó tárcsa hang a telefonban, elég sokszor tapasztaltunk ilyet, többször próbáltak minket hívni, mint utólag kiderült, sikertelenül.
    -Vicces, hogy az iptv STB-hez alapból nincs is hdmi kábel, csak egy nyomorult scart, tehát gondoskodni kell saját hdmi kábelről.

    Még egy két apróság:
    Az egyik t-home szerelő szerint, nem lehet hozzányúlni a home gateway eszközhöz, úgy értendő, hogy a végfelhasználó semmilyen változtatást nem csinálhat az eszköz adminisztrációs felületén, mert "olyan kényes a belső lelki világa ezeknek az eszközöknek, hogy bármilyen változtatás teljesen instabillá teszi". Persze, hogy nem hagytam annyiban, egyrészt ennek a wifijét semmiképpen sem akartam használni, mert a saját routeremmel akartam megoldani ezt, másrészt igen nagy biztonsági kockázatot jelent ha a default jelszót hagyom meg az eszközön.

    Ezzel szemben a DIGI nem szarozik mindenféle hülye dobozokkal, 2 kábel jön be a társasházaknál a lakásba és ennyi, ez sokkal szimpibb. Ennyi pénzért van dvb-c, jobb kép minőséggel mint a t-home iptv, a hd adókról nem is beszélve, van gyors és stabil net, legalábbis eddig ez a tapasztalat. Nem panaszkodom amiatt, hogy pl a ng hd-n és ngw hd-n nincs magyar nyelv vagy felirat, mert örülök hogy ennyi pénzért még hd adás is van. Jó lesz az olimpiát HD-ben nézni a magyar tv-ken.
    Ár/érték arányban a digi magasan ráver a t-home -ra, akinek van lehetősége és bent van az utcájában/házában a digi és eddig t-home -os volt, annak csak azt tudom mondani hogy ne is gondolkozzon a váltáson, hanem tegye meg most rögtön.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • nubreed

    veterán

    válasz Tacsika #11646 üzenetére

    dupla...

    [ Szerkesztve ]

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák