Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz GeneraL_XTX #2516 üzenetére

    Amit nekem mondtak idopontot az nem jott be ;)

    Ugynezki nem mostanaban lesz, hogy a lannet atfogja venni a kabelnet helyet, sot elnezve a DIGI terjeszkedeset, inkabb olyan helyekre oszpontositanak a lannettel ahol eddig nem nyujtottak szolgaltatast, raadasul meg mindig sokkal tobb kabelnetes elofizetojuk van, es egyre tobb az alternativa, sose gondoltam volna egy kabelnetes csomag ellen az ADSL 2008-ban alternativa lehet, de igy, hogy leragadtak 2005-os szinten, es az ADSL nem ragadt le 2005-os szinten ar/ertek aranyban, igy alternativa lett az ADSL azoknak akik gyorsabb netre vagynak, normalis aron.

    Konkurenciak nem alszanak, ha nem akarnak ugyfeleket vesziteni nagy szamban akkor muszaj lesz lepniuk, es itt nem 300ft-os arcsokkentesre gondoltam, tegyuk fel nem emelik a mostani csomagok sebesseget, akkor kellenenek legalabb leghetosegkent nagyobb savszelesseget biztosito csomagok, hogy a beleposzint (mara mar ez lett a 2/1-es sebessegbol) utan is legyen valami amibol valaszthatnak az elofizetok.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Aktív témák