Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kube

    senior tag

    Hali!

    Griswold szettet merre érdemes droppoltatni? Most egy 67-es paladinom van zeal + fana, kéne hozzá valami jó szett. Azt olvastam hogy csak az a mob droppolja aminek a szintje is megegyezik a tárgy szintjével. Jelen esetben 44 ha jól tudom. Esetleg még pár cuccot rúnát írhatnátok mit érdemes csinálni hozzá :) Az inmun to physicallal nem tudok sok mindent kezdeni erre is kéne valami jó megoldás.

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    válasz archie17 #6285 üzenetére

    Ajjajj, az úgy elég komoly menet lesz. Most járok lvl 70 ACTII hellen. Hát nem egyszerű a helyzet nah, sokszor van hogy haver jön egy barbárral besegíteni a fizikális mobok miatt hogy tudjak haladni.

    A taktika a következő volt, zeal + defiance + holy shield húzva nightmare, ott már nem segített rajtam sok minden és kábé lvl 50-60 között csináltam egy újraosztást aztán jöhetett a szokásos zeal fana holy sacrifise kombó.

    Az amulett kraftolt 15% minden resistre, kivéve cold ott 30%. A pajzs egy paladin pajzs, amibe beletoltam a RalOrtTal szavacskát, 74% minden resistre, az egyikre csak 65% körül ad. Szóval nagyjából ezek alkotják a resist magot nálam.

    A vértemet diablo droppolta, van a barbárnak egy üvöltése amivel hátat fordít a mob és elindul az ellenkező irányba, nah azt adja a vért, amivel csak az a gond hogy a maradék 4 ütés kárba vész. Ráadásul végre találtam egy hammert, ami blind + knockback xD szóval egyet oda ütök meg elküldöm őket haza kábé... :D kicsit vicces eddig ez a pala.

    Egyébként a Natalya csizmát Nightmare ACTII sima mobtól kidobta én csak pislogtam :)

    A terv:
    Skillek terén nem biztos hogy minden maxolok, csak ha még mindig jó az arányos növekedés. Így maradna pár plusz pontom amit ide oda lehetne pakolni. fana zeal sac holy ezek maradnak. A fizikál mobok ellen lehet hogy szerválok egy pajzsot és nyomatom a smiteot majd meglátjuk.

    Jó lenne a settet összeszedni, de ha nem sikerül akkor sincs gond a lényeg hogy resistben okés legyen a dolog. A switchbe egy runaszavas fegyót tervezek barbár üvöltéssel, esetleg egy fizikál pajzzsal. Gris set, amulettből van egy uniq ami all resist, skill point meg statra is ad. Gyűrűből még nem tudom, kesztyűnél van egy vampire nevű kis piros darab azt kellene begyűjteni. Nagyjából ez a terv, reméljük alakulni fog.

    Most mephistohoz járok le droppoltatni hát több kevesebb sikerrel.

    Egyéb:

    Ami tökre új volt mostanában az a hirtelen nem tudom a nevét igazából 4 főmufti adja és mindegyik más színű, most nem vagyok otthon nem tudom megnézni. A lényeg hogy a 4 egybeolvasztásával lehet skill + stat reset :) ezt nem tudtam eddig. Utánanéztem az über tristes kulcsoknak is, hát nem semmi az sem. Örülök ha hellen kinyomatom :)

    Van egy kő, stat point, xp, all resist asszem ilyesmiket ad, ha jól tudom azt csak online kap az ember.
    Akkor még van egy tárgy is amire diablo wiki azt írja hogy nem spawnol, hát ezt most nem is igazán értem, csak az az egy tárgy ilyen ha jól emlékszem egy csizma.

    Akkor ott vannak a lyukasztós küldetések, nem tudom hellen vajon mennyi lyukat ad a kovács. Anno nagyon régen egy sima fehér 1400-at védő vértet láttam az egyik boltosnál, hát annak millió volt az ára, olyat azóta se láttam még neten se. Közben néztem recepteket durva hogy van ami kiveszi a belerakott cuccokat a tárgyból. Jah igen nagy meglepetésemre volt olyan rúnaszó ami nem működött 1.13 alatt... Még ami érdekes, ez a craftolós téma, elég jó cuccokat lehet keverni.

    Ami még kérdéses hogy kővel meglehet növelni a mágikus tárgyak kiesésének az esélyét, ez érvényes setre és uniqra is vagy csak magic? Egyébként ha jól tudom régen még kilehetett gamblézni a set tárgyakat is, az is vicces.

    Az elmúlt pár hétben nagyjából ezeket a tapasztalatokat szedtem magamra, hihetetlen hogy jó pár év eltelte után is meglepetést okoz a játék, mondjuk ehhez sokat dob az internet is :) Anno azért ez máshogy volt, alig mertem eladni magic cuccot most meg mindenhonnét az esik. Sorry most hirtelen ami eszembe jutott leírtam.

    [ Szerkesztve ]

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    válasz wikings2 #6287 üzenetére

    "10 pontot pedig rádobtam a Conviction-ra így mert az immunt áttöri és 1/5 részben ugyan, de hatnak így rá az eddig immun sebzések."

    Igen én is erre gondoltam, ezzel az eggyel tudtam őket csapkodni és iszonyat lassan haladok. Fast stone skin, mindenre immun és még fizikálra is. Vagy elfutok vagy megöl :D

    Annihilus, igen! Köszönöm hogy leírtad így már akkor tiszta a kép. Hát igen Griswold, meglátjuk de ha sokáig nem jön akkor nem számolok vele. Erről a módról is most hallok először lehet hogy bepróbálom vagy csak szimplán berakom magamnak a követ valami editorral de igazából annak meg nem látom értelmét hogy csak úgy berakosgatok valamit. Inkább akkor játszok anélkül csak hát a build úgy lenne tökély. Egyébként csak én érzem hogy 1.13-al iszonyat nehéz a Hell? über tristramra áttérve, azért az se lehet egyszerű kulcsokkal együtt ráadásul azokat droppoltatni is kell megint csak... egyébként ott ha jól tudom egy ilyen fáklyaféle charmot dob, nah arra is fáj a fogam úgy lenne teljes a build.

    A mostani paladinom defiance + zeal kombóval Nightmare ACT III fullra elakadt utána váltottam fanára, akkor osztottam újra. Na most az-az ACT III a sok kis nyűg miatt kegyetlen. Ugye 5 ütésből kábé az első bemegy utána a vértem elküldi őket a halálba a barbár skillel, tehát élből iszonyat nehéz ott haladnom. Hellen tutit végem lesz, most egyelőre küzdök ACT II-ben, a héten kezdek neki.

    Hellig még csak segítőm se volt, aztán rájöttem hogy kéne egyet venni. Igazából eddig azért nem vettem mert úgy gondoltam hogy osztódik az XP és nem akarok lassan fejlődni. Vettem ACT II-ből egy területi fagyasztósat a gond hogy közelharcos és pillanat alatt meghal egy komolyabb fightban szóval gőzöm sincs a dárdás témát hogy érdemes építeni.

    Most jelenleg itt tart :)

    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4
    Kép 5
    Kép 6
    Kép 7
    Kép 8
    Kép 9
    Kép 10
    Kép 11

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    válasz archie17 #6290 üzenetére

    Igazad van, sajnos a vért egy elég problémás darab a buildben, ráadásul az elküldöm a halál ***** barbár skill se tesz jót a zealnek.

    A pajzs mindenképpen jó nagyjából a többi is, ami nagyon problémás még az a Manald heal ring. Mana nem kell viszont life per hit vagy resist annál inkább szóval ott annak a gyűrűnek mennie kell :)

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    válasz Kube #6289 üzenetére

    Némi változás a buildben

    Kép

    Kapott még egy új vértet, és így a resistek is fullosak már hellen :)

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    válasz archie17 #6293 üzenetére

    Köszi :)

    Most a resistek fullon vannak hellen, végre tudok menni az immune to physical-ok ellen vengeance segítségével szóval halad a projekt csak mostanában nincs rá sok időm.

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

  • Kube

    senior tag

    A resurrectedet intel 620-as integrálton érdemes megpróbálni vagy felejtsem el (sima HD felbontás min graf)? Próbálta már esetleg valaki itt közületek hasonló integráltal?

    Megnéztem GTX 660 kell neki minimum és van egy olyan sejtésem, hogy ez az integrált nem üti meg.

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák