Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • archie17

    tag

    válasz Kube #6284 üzenetére

    A Grissy szettel beleválasztottál a közepébe, a négy tárgyból három a játék legritkább darabjai közé tartozik. A páncél az, ami elérhető, viszont a korona, jogar és pajzs csak a legmagasabb szintű szörnyekből esik. Hell lvl85 területein van rá (minimális) esély: Act I. the Pit, Mausoleum, Act II. sewers (a távolabbi, és ez zealerrel nem ajánlott hely), Act IV River of Flame, Act V. Worldstone Keep (a gyakoribbakat írtam össze). Itt is csak a főszörnyekből.

    De ne várd, hogy egyhamar kipottyanjanak, a szettből két tárgyat tizenhárom év Diablozás alatt nem is láttam :)
    Magatalálósan amúgy nehéz tanácsot adni, nyilván van rengeteg jó cucc, de attól is függ, mi esik... unique fegyverekből már Nightmare Mefistonál is lehet szép darabot találni, a pajzsnak mindenképp paladin pajzs sok alapresisttel, szerintem simán 4 lyukas 4 Pdiamondos is megteszi, de rúnaszavakkal is operálhatsz. Gyűrű-Amulettből soksok resist és egy kis attack rating sem árt, cipőből elérhető szint a Tearhaunch, Aldur set, Natalya set, vagy a barbárszett cipője is. Kesztyűből vagy sisakból egy kis lifestealt nem árt összeszedni, ajánlott a Tal Rasha Mask, szerintem remek zealer-sisak és nem is nehéz meglelni.

    Immunok ellen váltásra egy Baranar's Star vagy valami hasonló elementális sebzésű fegyver, esetleg Tiamat pajzzsal.

Új hozzászólás Aktív témák