Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz vhunor #83491 üzenetére

    Tegnap en is mentem par kort Tibe-vel meg Sarpaccal (no meg Attis baratunkkal de az alap mer klan..) olyan felallasban hogy 2 sup + swk monk (en) meg static monk ('Pac). Hat.. speed GR-re ilyen 67-68-ra yo ez, de szerintem 70 felett kell a hota.. tobb percig pufoltuk a boss-t.. az swk ott kb kiesik, vicc kategory ami dpst lead single targetre.. es szerintem a static ott elverzik a hotaval szemben.. szoval speedre ahol marad 68-ban jo 5-6 perced vagy akar tobb is leutni a bosst oda jo.. de rekordot sztem nem ezzel fogunk menni..

    Arrol nem is beszelve hogy mar megvettem a digi döluksz edisont mer kellet plusz karakter slot.. mivelhogy mar 3 monkom van S4-ben ami vicc (pozitiv ertelemben) hogy ennyi jo build van monkra.. kel la sup mert kell.. aztan kell a juliska sss mert azzal csak lenyomtam egy 60-as szolot meg jo TX-re meg uberezni pl.. aztan most van az SWK ami enyhen szolva is mosolyt csal az ember arcara mikor az egesz terkep bepukkan, az akkora fun hogy aki nem tette feltetlen probalja ki.. es akkor most kene meg egy static is amit nem fogok osszerakni.. :N

    A linkelt profilod csak otthonrol tudom megnezni de vetek ra majd egy pillantast! :K

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák