Új hozzászólás Aktív témák

  • Szancsó

    aktív tag

    Még csak most próbáltam ki a multit először és tetszett a dolog, pár dolgot leszámítva. Nincs véletlenül egy éjszakai bagoly barbár/monk (de lehet más is, vagy kis csapat, csak wizard -al vagyok), akihez esetleg néha oda lehetne csapódni? (Jellemzően csak így este 22-23 után vagy egy órára) Az megdobhatna egy PÜ -vel... (Alacsony mpl jó lenne, vagy különben tényleg kulloghatok hátul.)
    A public egyébként megfelelne nekem, mert teljesen véletlenszerű időpontokban játszok ilyen fél-1 órákat, csak az vele a gond, hogy
    a) nehezen jutottunk közös nevezőre (végigszaladunk, vagy mindent nyitogatunk, stb.), ráadásul cserélődtek az emberek. Jó lenne, ha alap szinten tudnék kommunikálni a csapattárs(akk)al, vagy legalább tudnám, mit akarnak és nem 5 -en 3 felé szaladnánk.
    b) amikor volt 2 wiz meg egy wd, akkor nem láttam az ellent az effektektől (mondjuk az is igaz, hogy nem kellett volna belemennem a sűrűjébe, ez nem single...)

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Új hozzászólás Aktív témák