Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Zan #59537 üzenetére

    Majd mikor sokadjára nem talál a LTK, vagy mikor ott állsz 1-2 rotyogó cuccba és az 500k+ HPd elillan 1-2 sec alatt, majd másképp fogsz vélekedni...

    Nem ezért kuka, mert csapatba kell menni, hanem mert a többi képes rá...és még1szer mondom...ehhez nem kell T6...elég T4.

    Nem nem fogadom el, miért tenném? 2 main karim van...abból az egyiket hazavágták és egy unalmas szart csináltak belőle...a másikkal meg nemtok egy xar T3-as splitet se megcsinálni...mert az összes DMG skillje feldugható...a harang lassú, alig sebez, LTK meg azt talál el amit épp akar...
    Volt tűzes Monkom is, de azzal is bele van hajszolva az ember a kraftba...illetve olyan a DMG outputja, hogy a hammeres sárga Barbim körbehugyozza...

    Ez a játék nem MMO, nincsenek szerepek...ez egy h&s játék, amiben a Monk in csak hack...

    A WD engem nem érdekel...untat...ha nem muszály nem játszok vele, de mivel riftezni is kéne néha, így azzal megyek bountyzni mert veszett gyors. :)

    Így szépen lassan de egyre kevesebbet játszok...mert a kedvenc karijaim nem kötnek le...

    (#59542) mikromanus: Igen, speckó cuccokkal lehet haladni (ezt linkeltem korábban is)...ezt tolja a Monkok nagy része. A furnace nem csak BOSS-ra cool...nekem a Palam erre épül... :)

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák