Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Gyuri27 #38176 üzenetére

    Az elit/trash kill/óra mutatód alapján nem ez jön le. Beletoltál a játékba egy csomó órát úgy, hogy egyáltalán nem figyelted, hogy kicsit is hatékony legyél...
    De ahogy látom ismét leírtad, hogy mit nem vagy hajlandó tenni egy farm orientált játékban...ergo nem értem az állandó nyüszögésed...

    És nem, nem kell 20 perces runt tolni és igen néha nem ártana csapatba is játszogatni...nálunk is általában van hely és eddig tudtommal nem volt panasz...sőt...vannak visszatérő vendégek is... :)

    Nekem semmi bajom sincs...csak az, hogy játszottam a d2vel elget és egy moslék volt (sose esett olyan motyó amit most bármikor megveszek adott slotra, pedig abba 3k+ órát tettem)...ami konzolon van loot azon nemtom sírjak vagy nevessek, de kb szánalom szint, ezért nem fogom megvenni a kieget, hogy 2-3 hét után szétunva magam a játék felett abbahagyjam illetve belefáradjak abba, hogy tolom a köröket, de az adott slotra nem esik olyan cucc amit oda elképzeltem. Konkrétan a gearezési szabadságom fog hiányozni vmilyen szinten. És ezért bizakodom, hogy a loot2 előbb jön illettve az AH is előbb zár, mint a kieg érkezik. PP-n meg rajtahagytam a kieg árát...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák