Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz czpitti #34314 üzenetére

    Brekit ne csereld egyelore... Pont ma probalgattam egy csomo mindent es az eredmeny az volt, hogy elment rengeteg gold majd vegul visszatertem az eredeti kerekvagasba. Soloban elvagyok ugy-ahogy 7 pickup-al de partyban nagyon erzem ha csak ennyit viszek. (foleg a cooldown-ok miatt) Kulon story a DPS/EHP... Feltornaztam 214k unbuffedrol 270k-ra, az EHP-t 550-rol 660-ra de megis sokkal tobbszor hasaltam el. 3500 Armor es 850 All res mellett plague-ben ugy illant el 60k life, hogy orom volt nezni. Normal bika egy hitelt.. Ezt elinteztem egy wtf-al, de a legfobb gond maradt, a cserekbol adodo gyengebb mana management. Egy ideje nezegetem ezt a tablazatot es probalok beloni egy idealis AS/mana regen kombot de, a kinezett 1.87-2.0 AS a 4 tick-hez, nem volt tarthato.(ahhoz a jatekstilushoz amit en szeretek semikepp sem) Mindez passzivoktol fuggetlenul. (szemely szerint a BR-t hasznalom mert csokkenti a channeling koltseget is, ami meg meredeken no az AS-el. Spiritual Attunement csak abban az esetben ha ugy a mana regen tobb mint amit a BR 15%-a adna. A max mana gyakorlati hasznat en nem eszleltem) Vicc az, mikor a nagy streamerek netre osszeollozott szarsagokkal feszitenek... 400k unbuff meg 2.3AS de ha ketszer megboki a pufi vagy inaktiv a Spirit Walk, mar rogton fakereszt... Azt is megneznem, hogy vergodnek at pl. Skycrown vagy Stoneforton egy ilyen "TOP" CoB WD-vel...

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák