Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czpitti

    senior tag

    válasz schwartz #34351 üzenetére

    Probálgattam tegnap én is a csereberét ( volt tatyoban oh ) jpeetr-el sokat megyunk egyutt és ha osszedolgozunk a monkjával valami brutál aprités van.Arra akartam kilyukadni hogy vele is elég a 7 pickup mert rámránt mindent bele a naprasergo kozepébe.Én kényelmes játékos vagyok,nemigen hiányzik az a 15k plusz dps amit a brekicsere hoz,hozna.Majd ha rendesen megszokom a wd-t azért tuti lesz egy a tatyoban .Dps hajhász vagyok de nem mindenáron,elobb proba ha jo akkor csere,ha nem akkor továbbproba.Sok lehetoseg van ebben a kasztban ezzel a felálással.Keresem a faja lacuni-t napok ota hogy lecserélhessem a gatyot is valami normális raréra mert nekem a 4000 armor is kevés nemhogy a 3500 néha ugy olvad el a kis romagyerek mint fagyi a nyári napon :DDD Ja amit észrevettem : wtf sokszor nem mukodik a pickup??? ott van 8 yardnyira a globe,és breki mellett se kapkodja...

    [ Szerkesztve ]

    Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

  • Gorneck

    titán

    válasz schwartz #34351 üzenetére

    Olyan 260k unbufftól kezdődik a vergődés...ott már hiába a Guja, hiába a Dzsorden...én még most elvagyok Skornnal SA/BR passzív nélkül...mondjuk "idegen" partyban már váltok manaregenes SW-re. De Monk haver mellett kegyetlen jól haladunk...

    Szereztem én is egy elég jóféle guját és zuni oht (1h+oh felállást akartam kipróbálni)...de ahhoz, hogy megfelelő legyen a manam már kell a Guja vagy a lándzsám. Mempot se tudtam sehogy beszorítani, hogy kényelmes legyen a dolog és 1-2-3-4 lökdösés után ne kelljen menekülnöm (ha tudok egyáltalán). Szal DPSben kb ugyanaddig jutottam mint voltam más felállásba. Ami pozitívuma volt a dolognak, hogy most már tudom a WDmet nem nagyon kell piszkálni...és 1h+oh felállásban kevésbe ugrál a HPm, míg nem jön egy refi pakk... :D

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

  • rongyi

    aktív tag

    válasz schwartz #34351 üzenetére

    Na eztet hogy? :Y Tegnap lecseréltem a skornt egy axe-re meg egy gyökérre (by czpitti) és az a vicc, hogy mindez kijött 160 misiből (a skorn volt 450) és ugyanannyi a dps-em, mint a kétkezessel. Sokkal haladósabb így a játék.

    #34353 czpitti: Tegnap volt bent egy fajin gyökér 3 euroért, ami adott volna 14 mana regent és kis dpst, de mire feleszmélten kikapták előle. A pickupra meg van egy trükk: amikor nyomod a denevéreket és vannak gömbök, akkor forgatni kell a karakter és úgy beszipkázza őket.

  • mikromanus

    veterán

    válasz schwartz #34351 üzenetére

    "A max mana gyakorlati hasznat en nem eszleltem"
    PAsszívból 1% mana regenre (azaz a max mana 1%-a regenerálódik). Ha pakolsz eleget, akkor azért elég jól látszik már a hatás. Kicsiarakásnál ha olyan hangulatban lennék talán 16, vagy 20 zombifal építhető míg kifogyok. Ha még haladok is, akkor nem nagyon szorítanak meg. Gondolom a dönövérkedés is könnyebb. Persze az egyéni virtus kérdése (is) mi áll kézre. Kifogyóbb mana, vagy több denevér/mackó, csak zsengébb karcolás. Skornos felállást is próbáltam régen, de az nekem nem jött be. Túl sok regent vesztettem a két slotnyi kieséssel. Persze ettől lehet jó az, csak valamit kifelejtettem...

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák