Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    vicces, hogy akármihez nyúlok D3-ban, mindenhol bugok, bugok és bugok...

    Megcsináltam végre a régóta várt fícsőrt, amivel a HUD az AH-ban található Completed füles cuccokat loggolja fájlba. Megcsinálom a kis kódomat, örülök mint majom a farkának, működik. Lapozok egyet, még mindig működik. Lapozok mégegyet (show more gomb) erre besz@rik. Na mondom, naccerű. 1 órámba került mire rájöttem, hogy nem én vagyok a hülye, hanem a tükör... azaz izé... a Blizzard...

    Most mondjátok meg, normális dolog az, hogy így néz ki az AH logom:
    A
    B
    C
    D
    E
    F
    ésatöbbi. Megnyomom a Show more-t, erre megjelenik a szokásos adag új sor a lista alján, ÉS a fenti, már lekérdezett elemek KÖZÖTT megjelennek újak???!négy! Annak ellenére, hogy dátum szerint csökkenő a lista?
    És tudjátok miért? Mert az az elmeháborodott, idióta, trágya, nemnormális szerver amikor a listát összeállítja és darabokra vágja, akkor a rendezési szempont az adott sor "bázisdáruma" (vételnél a vétel pillanata, eladásnál pedig az AUKCIÓ KEZDETE), miközben amikor a kliens megkapja az adatokat akkor (helyesen) a kiírt dátum (vételnél továbbra is a vétel pillanata, de eladásnál az ELADÁS pillanata) szerint rendez. Így a szerver darabolása szerint újabb 50 itemből álló csomagban vannak/lehetnek olyan tételek, melyek a kliens szerinti rendezésben időben előrébb (feljebb) vannak. És ez a játék 14 hónapja van a polcokon...

Új hozzászólás Aktív témák