Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz mikromanus #32082 üzenetére

    Az az ésszerű magyarázat hogy már megint olyanról beszélsz ami nem létezik!!! Diszlexiával küzdesz? Olvasd már el azt a *hsz.-t rendesen!!!

    Sehol nem írtam ilyet hogy a közepsőnél, vagy hasonlónál többet ad az enyém +1k-val!
    Ez hazugság, nincs ilyen kitaláltad!! Rutin szerűen! :W

    Jazz: 32078: "A 849/25-öd 1k-val ad többet és 1.5x annyiba kerül"
    Többet! Érted ennek a szónak a jelentését? Többet! A tiéd! Nem az enyém!!

    Mikro:
    32082 Kifejtenéd hogy lehetséges az,.... hogy a te gyöny9örűséged +1k damot ad a középső 25-öshöz képest?

    :F :F :F Vágod már hogy micsoda szélmalomharcot vívsz saját magaddal állandó jelleggel!!

    Mellesleg az árat is rosszul lőtted be, mert 200m!!! Középső kb. 500m árban van.
    (És könyörgöm, most meg nehogy beleköss a gold árakba!!! De el ne kezd hogy van az 70m-ért is!!! Aztán olyanokat linkelsz ami meg se közelíti Dps-ben. És újabb troll-köröket futni megmagyarázni hogy az nem annyi!!! Legyen igazad most!!!)

    Van egy hasonló AH-ban mint a középső!! Egész pontosan +1.6k dps-t ad!! és 2x annyiba kerül!!! És 5x annyiba mint amennyiért én ezt vettem!!! Ezek a tények! És k. egyszerű a módja!! Ingame összehasonlítod!!

    Leszakadnál már a wkl-em szidalmazásáról! Mai napra is megvolt az újabb troll kör. Köszönjünk! :C

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák