Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz MrCsiT #31658 üzenetére

    TÉNYLEG MP10-en van a legtöbb esély hogy jó item essen, kár hogy 3-4-5-6-10x annyi ideig tart megölni a mobokat, és ugyebár ha még több DPS-t szedsz össze hogy MP10 jobban menjen, akkor biza a kisebb MP-ken is gyorsítod magad... Általánosan elfogadott tény hogy azon az MP-n van a "legtöbb esély hogy EGYSÉGNYI IDŐ ALATT a legtöbb jó drop essen", ahol 1 vagy maximum 2 hiteled a mobokat. Pláne most hogy az új mob densityvel nagyjából kikerült az "üresjárat" mint változó a runokból, ezért az "1-2 hit" az egyre inkább az 1-hit felé hajlik.

    (#31660) MrCsiT: az MF kizárólag az item quality megoszlását befolyásolja a dropok között. Darabra ugyanannyi item esik 0 és 1000 MF-el is. Magasabb MP-n a bonus item miatt esik egyre több item. MP10-en KÉTSZER annyi item esik mint MP0-án. Ergó 2x annyi legendary, 2x annyi rare, stb. Kár hogy 34x több monster HP társul mellé :)

    public enum ItemQuality : byte { Inferior = 0, Normal = 1, Superior = 2, Magic4 = 3, Magic5 = 4, Magic6 = 5, Rare4 = 6, Rare5 = 7, Rare6 = 8, LegendaryOrSet = 9 }

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák