Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz radi8tor #28068 üzenetére

    VW igazából egy érdekes darab. egyrészt 5-8% dpst lehet hozni egy mainstat roll nélkülin egy 300+os craftolttal. másrészt viszont egy 195+main 7pickup 12%life 80res (craftolthoz képest) dupla armorral és magas life regennel még mindig megáll 20-35m között (vagy legalábbis az enyém megállt egy hónapja). ez csak akkor lenne jobb, ha a regen kivételével az összes roll kb hasonlóan magasra jönne ki, plusz erre még egy dex/vit attribute a regen helyett. ami regen meg megint nem egy rossz dolog, csak egy DHnak adott esetben a több stat jobb lehet.

    pickup DHnál a legkevésbé fájdalmas attribute veszteség a vállas szvsz, 0 pickup meg azért vengenance miatt kényelmetlen (kesztyűre trifecta elsődleges, nat vértre disc/stat/allres hármasból kettő, innákon res/stat, WHnál szintén a magas dex + vit/res már magában is drága).

    szóval részemről craftoltam egy pár vállast, végül meg vettem egy a lényeges négy szempontból (main/life%/pickup/res) perfect, egyébként meg jó VWt és azzal elégedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák