Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz abéla #25428 üzenetére

    Addig elismerem, hogy ha felbuffolod magad DPS-el akkor milyen jó neked, de csökken a freeze időd, ráadásul az, hogy 1 wind megüti a 2 ubert egyszerre, az messze nem igaz. Nagyon ritka hogy olyan közel álljanak egymáshoz, tehát ezt a 2->4M DPS duplázást ubereknél szerintem vedd ki a képletből :) Nekem is 1.5M körül mond 1 targetre az a calculator oldal, mégis tény, hogy überezésnél ritkán van 1.1M fölött a tényleges DPS-em: chain reaction, crystal shell, cold snap, prismatic armor, blood magic, evocation, unstable anomaly. Uberezésnél a cél, hogy ne dögöljek meg, mert ha mégis akkor a többieket szétkapják mint Floki a lábtörlőt, ergó tök mindegy hogy 700K vagy 2M a DPS-em, amíg lehetővé teszem a DH-knak meg monkoknak hogy vidáman spammeljék a távolból a 3-4M DPS-eket :) Ezért én a tutkeráj-über-safe-sohasehalunkmeg buildre megyek, nem az "osztom a DPS-t aztán amikor megdölök akkor mindenki más is" buildre.

    szerk: ha na ja, volt már hogy jól jött MP10-en az unstable anomaly, márpedig ha ott én meghalok, akkor a többiek is, és 2x csinálni egy runt az jóval lassabb, mint amennyivel a cold blooded gyorsabb :) Hála az égnek elég szép választék van cmww gearből ahhoz, hogy valaki DPS-re menjen, valaki meg túlélésre :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák