Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Sárpac #20104 üzenetére

    Mondjuk azt nem értem, hogy az árcsökkenés miért is gond vevőként, mint ahogy írtad.
    Főleg, ha nem flippelési céllal veszed, bár olyan iramban meg nem csökkenek az árak, hogy 1-2 óra alatt egy-egy alúlárazott cuccot ne tudj eladni, akkor már sokkal inkább a felvevő-bázis megcsappanása aggaszthatna, de erre majd itt lesz a konzol-had :) .
    Persze, ha valaki piac-manipulációs szándékkal szépen felvásárolgatta ezeket a top-cuccokat, most szépen pofára esik...(jobban mondva, kevesebbet kaszál)

    A top cuccok árai meg szerintem szépen korrekcióra kerülnek ezáltal, úgy mint a craft miatti -a korábban mindenféle mahinációk által elszállt árú- amu/vállas/kesztyű/bracer.
    Persze, ha a "dupe" nem a gazdaságba, Blizz általi belenyúlás, akkor magát a tevékenységet elítélem, de legalább ez miatt -ellentétben a többi okossággal- nem az egész játékos-közösség szív, max akik ezzel a termék-osztállyal spekuláltak, de összevetve ezt azzal, hogy az eddigi tevékenységük milyen anyagi és nem anyagi természetű kárt okoztak (ld.: bot:gold-infláció, ipari-trade: spekulácó, árfelhajtó hatás, ezáltal végeláthatatlan farm-időszak, ah-flip-kényszer, stb.) a d3-közzösség nagy részének és bizony ezáltal a kiadónak/fejlesztőnek -hisz ha akár nem is ez miatt kizárólagosan, de lelépnek a tömegek, nincs kit fejni :D - , akkor azt hiszem, ez nem akkora katasztrófa .

    Player -és semmiképp nem "trader"- felhasználóként ezzel a craft-rendszerrel és akár egy hivatalos piac-felügyelettel/szabályozással (ami nem kizárt, hogy a te "duper"-ed vagy az én általam felhozott, random 100g-os fl.sq. emerald "eladók" személyében testesül meg), teljes mértékben egyetértek, sőt, szeretném, ha minél inkább kiterjesztenék ezirányú aktivitásukat.

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák