Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz _ocsisajt #111840 üzenetére

    reflexekben én sem állok rosszul: kb 15+ éve részt vettem az akadémia egyik kísérletében, ami itt volt a honvédkórházban... volt egy teszt, amit nekünk is meg kellett csinálni és a vadászrepülő pilótákat is azzal tesztelték: valami golyót kellett átnavigálni egy labirintuson úgy, hogy minél jobban az út közepén haladjon... egyik kézzel a sebességét, másikkal meg az irányát állítottad 1-1 potméterrel, majd a végén egy nő elemezte koordináta-rendszerben a végeredményt :) jobb felső rész volt az, ha gyors és pontos voltál, bal felső, ha gyors+pontatlan, bal alsó lassú+pontatlan, jobb alsó meg lassú+pontos... nekem magasan a jobb felsőben volt :D ...mondta is, hogy hasonló eredményt a pilóták produkálnak :D (én meg akkoriban sokat játszottam q3-al... meg alapvetően abban az időszakban nagyrészt fps ment, mellette meg időszakosan heroes3+d1-2+red alert2+starcraft) ...lanparty-n is volt amikor gyengébbek ellen q3-aztam, hogy tompításnak beittam, benyomtam a record game-et, majd másnap tiszta fejjel megnéztem, hogy így is 1-2 helyzetben olyan ölést produkáltam, amit józanon se :D ...volt ismerősök közt 1-2 arc, aki ellen viszont józanon sem tudtam nagyon labdába rúgni... meg amivel rápörgettem magam általában fps-re: ut-ben volt egy kis űrhajós pálya... oda beraktam ellenfél csapatába vagy 10 godlike botot, friendly fire-t, game speed-et feltoltam 200%-ra meg volt egy játékmód, amikor a shock rifle 1hitelt :D brutális, pörgős darát lehetett csapni... így játszott az ember 15-20 percet, majd rendes játékosok ellen 100% game speed-en lassított felvétel volt az egész (szó szerint nagyobb ugrások közben is lazán szórtam sniper rifle-el a headshotot)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák