Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz reelc #108617 üzenetére

    Ha már kérdezek, úgy a korrekt, hogy leírom (megint) én hogy vagyok a dologgal.
    2015 márciusában kezdtem játszani, és bő 2 éven keresztül ez volt a fő játékom, nagyon sok időt öltem bele, tetszett. Aztán a munkatársak mind feladták egy idő után, majd a friend listesek nagyrésze is. Persze az életben is jönnek dolgok, hogy már kevesebb idő jut játékra, stb., de azt tudom, hogy ha jó lesz a következő rész, tolni fogják, ahogy módjukban áll. Inkább a kontent hiány miatti ráunás történt. Többen nem is váltottak más játékra, én igen. 1-2 hét szezon, és kb. ennyi számomra patchenként. Utána nyomás mást játszani. De ehhez az állapothoz kellett párezer óra játék bele.

    Persze az éremnek mindig van egy másik oldala. Megvettük az alapjátékot + a kieget. Játszottunk sokat. Függünk a szerverüktől. De az ugye sehol sincs leírva, meddig kell támogatniuk a játékukat. Idén 7 éves. Mit és meddig várhatunk el? Annak ellenére, hogy kevesebbet játszom, nem tetszett az a kb. 1 év, ami patch nélkül volt, és most sem felejtettem el, hogy változtattak a nézeteiken.

Új hozzászólás Aktív témák