Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin_ti4200

    félisten

    Tudom, hogy itt nem menő alacsony szintű tárgyakat mutogatni, de ez a cucc ahhoz képest, hogy lvl40 nagyon durva.

    Valahol 45-ös szint körül pottyant ki és a használatával a Seismic Slam sebzése hatszorosára nőtt, miközben fele annyi rage-be kerül...Ha ez nem lenne elég, minden egyes rage pont elköltésével 2727 life pointot kapok, ami a jelenlegi 50k körüli életerőmet gyakorlatilag két Seismic Slammel visszatölti közel nulláról :K Sajnos a sebzése kezd már kevés lenni, főleg, hogy lvl 52 körül átállítottam a nehézségi szintet Expertről Masterre, de azért sebez eleget ahhoz, hogy pár ütés után mehessen a Seismic Slam lavina, ami eléggé irt még most is. A gyémántot majd kicserélem benne egy erősebbre, azzal még nem foglalkoztam.

    Az öv, ami rajtam van minden ütésnél dob egy tőrt hétszeres fizikai sebzéssel, emiatt nehezen engedem el, viszont van egy másik öv, ami az általam szintén előszeretettel használt Earthquake sebzését dobná meg több, mint a háromszorosára, ha alkalmazom mellé a Seismic Slam-et (bár a gyakorlatban ezt nem tudom, hogy kell elképzelni, de az most mindegy). :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák