Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz reelc #105106 üzenetére

    Szerintem most teljesen új játékot kapunk.
    1. Paragon lehet lesz. Maximum kicsit átalakítva.

    2. Szerintem maradnak D3-nál. WOW-ban is nagyon le lett egyszerűsítve. Bonyolult fejlődési rendszert, sok emberes multis game-hez nem csinálnak már. Casual kell, hogy minél több ember játssza.

    3. Na itt lesz érdekes, mert ez az izometrikus nézet már érdekes. Mikor D3-on elkezdtek dolgozni akkor még tuti jó volt, de most már ez kérdéses, hogy a nép tömeg mennyire fogadja be.
    Itt jön be az is, hogy a WOW-nak lassacskán csak leáldozik, lehet Thps MMO lesz.

    4. Destiny-ben úgy tudom egész jól működnek ezek a dolgok. Mikrotranzakció biztos lesz. De szerintem Event DLC is lesz. Új karakter, új fegyverek, új pályák. Szerintem simán működhet is .

    5-6-7-8. Bármi lehet, Dual class nem hiszem. Ez is arról függ, hogy mennyire lesz Casual a játék.
    Owerwatch-ot, meg a Hots-ot is eléggé lebutították a többi MOBA-hoz képest. Ez szerintem közép úton lesz a WOW meg többi között.

    Még amit mindenki elfelejtett, hogy konzolokra még csak nem rég lett kész a D3. Ügye switch-re most jelent meg. Ha bejelentenek egy D4-et lehet meg se veszi senki már a D3-at, megvárják azt.
    Így még lehet csak a D3-at fogják csiszolni, új kieg, ki tudja.

    De most már legalább van értelme a Blizzconnak.

Új hozzászólás Aktív témák