Új hozzászólás Aktív témák

  • kavarc

    aktív tag

    7537-tel kapcsolatban.

    A harmadik W8.1 telepítés után azt hittem mindent jól beállítottam. (UEFI, GPT, rapid start, driverek, stb.)
    A gondom az, hogy néha a touchpad mintha nem érzékelné, hogy mit szeretnék csinálni. A legfurcsább viszont az USB és a card reader. Az USB-nél azt vettem észre, hogy az egéren kívül minden más eszközt (külső HDD telefonok) egy kis idő után lekapcsol. Nem tudom, hogy ez beállítható valahol, vagy magával az USB hubbal, vagy a csatlakozókkal van valami gubanc, de rendkívül idegesítő. A card reader pedig finoman szólva nem működik. Hivatalosan nem létezik hozzá Win8.1 driver, ezért a win8-hoz valót tettem fel. Látszólag az esz közkezelőben minden rendben, de 10-ből 9szer nem látja a kártyákat, amikor véletlenül észreveszi, akkor csak az 2-3 percig tart mire beolvassa a főkönyvtár tartalmát. Mindenből csak a honlapon elérhető delles driver van fent. Egyébként az utóbbi napokban már kaptam néhány BSOD-t is.
    Ha HW-es a probléma, akkor jó lenne minél előbb visszatolni a szervízbe. A self-diag nem mutat hibákat. Bár kérdéses, hogy a fő egységeken kívül teszteli-e pl, az usb-t pcie -t.
    Rendkívül megköszönném, ha valaki tudna ezekben segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák