Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Šolaire #2358 üzenetére

    Manus is így már hogy megvan a taktik elég könny volt: távol kell maradni tőle csak így várni, hogy mit csinál és amikor csap a karjával azt vagy kipajzsolni vagy elugrani, majd egy ugró támadást belehet vinni a kezére. Csak ezt kell ismételni, amikor meg varázsolni kezd simán csak eltolni az amulettet és meg sem tud sebezni.

    Az 1.-ből tanulva most a scholarban is azt csinálom, hogy a Faaram setet felhúzom +10-re úgy megyek majd dlc-zni. Viszont a 2-ben én úgy látom, hogy mintha nem számítana annyit az armor meg a pajzs stabilityje sem. Ott a twin dragon shield az eagle megfelelője, amit rögtön meg is lehet venni majulában, de valahogy nem érzem azt a különbséget mint az 1-ben amikor elkezdtem használni. Armort is próbálgattam és pl. Velstadt full Havelben is fél hp-mat leütötte és ha bementem Vengarl armorban abban is fél hp.... szal így inkább fashion shouls itt már ami mérvadó mint az, hogy megvan a brutál fejlesztett páncél és onnantól easy mode.

    A 3-ban nem tudom hogy van, félek ott is inkább a 2 mintájára a kinézet az első a statok alig számítanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák