Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz popey37 #1272 üzenetére

    Persze, hogy GoTo kell hozzá, de nekem az van. DSLR-t nem vezérel, de az megoldható könnyen. Mondjuk a Nikon levezérli magát, vagy telefonról az ingyenes SynScan Pro app is megcsinálja, de össze kell kötni kábellel a vázat és a telefont.

    Nem vagyok nagy wireless párti, de az ASIairt én wifivel használnám, telefonnal vezérelve, nem kell kábel, nem kell számítógép. Ez a lényege. Nincs rajta soros port. Szerintem te másra gondolsz.
    Mechanika vezérlése és vezetése 1 körben megoldva. Akár a fotózás is, ha dedikált ASI kamerája van az embernek.
    Van valós idejű előnézet, automata hisztogram (a videóban látható, ahogy széthúzza a hisztot). Felismeri a csillagkörnyezetet és az alapján kalibrálja a távcsövet, stb. Ráadásul állítólag baromi jól működik.
    Van rá esély, hogy Amerikából hozzájutok egyhez, kinti áron ($179). Csak garanciális problémám ne legyen, meg erősödjön addig a forint! :D

    [ Szerkesztve ]

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák