Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz kuyarashi #1273 üzenetére

    a canonom nekem is tudja a belső vezérlést, nem kell hozzá semmi.
    kivárom mig megveszed, majd ha beválik akkor talán én is benevezek egyre.
    A gari miatt lehet érdemesebb lenne itthon megvenni, nem nagy a különbözet, és amcsiból tuti fennakad a rostán, akkor meg még drágább is lesz mint itthon, ugyanis a 27% áfát és a 3,4% vámot is ráteszik. sőt ha nekik nem megfelelő a számlán lévő ár, akkor gugliznak hozzá egyet.
    egy csomagomat fogták meg amcsiból, használt cuccok voltak benne, ajándékként küldte a cimborám floridából és 27k-t kellett fizetnem érte.

    persze igy is megérte, mert fillérekért vettem, de új cuccnál már elég gázos ha megcsípik a vámon, és a posta tuti beküldi.
    ha 180 dolcsiért megveszed és bukik, akkor még 30%-ot tegyél hozzá, ennyiért megveszed itthon garanciával.

    sajnos a 3. országból postai úton érkező csomagokat pár honapja igen tüzetesen bevizsgálják, régen nem volt ilyen csak szúróproba szerüen vizsgálgattak.

    kinából érkező cuccra is fizettem vámot 2 honapja 17k vételárral 28k lett a vége. egy új nikonhoz való távos vakut vettem az egyik ismerősnek. a szemét posta még postaköltséget is számított fel a vámhivatal és a cimzett között, volt vagy 3k.

    szóval meg kell gondolni, hogy megéri-e.
    én amcsiból nem rendelek semmit pedig lenne rá lehetőség, de egyszer fizettem, többet nem fogok.

    a soros porti kábel meg a csomag része, valahova biztosan kell. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Teló: +36302105384 SW 120/600

Új hozzászólás Aktív témák