Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz gabi133 #5947 üzenetére

    Ha régebbi meghajtóval nem problémázik a kártya, akkor használd azt mivel nem hardveres eredetű lesz akkor a gondod.

    Én kártyagondra gondoltam egyből, amiatt javasoltam a másik kártya/másik gép tesztet.

    Nem kell mindig a legújabbat erőltetni. Van erre egy jó mondás: Ami jól működik, azt nem kell megjavítani!

    Ha valami amit szeretnél használni problémásan működik a jelenlegi meghajtóval, akkor kell csak próbálkozni újabb driver-rel. Azért mondjuk nem árt előtte egy changelog-ot megnézni mit változtattak. De csak azért, hogy 1 vagy 2 fps-t nyerj egy játékban, ami anélkül is megfelelően fut, teljesen fölösleges meghajtóprogit cserélni.

    Nálam 4830 mellett jelenleg is 9.4-est használok. Ha nem került volna hozzám régebben egy 4770, akkor még mindig 8.12 lenne feltéve, mivel azzal sem volt semmi problémám.

    Szóval dobj vissza egy addig jól működő drivert és nézd meg rendben van-e vele. Várjuk az eredményt :K

    Mod:
    strar
    Neten elég sok ilyen összehasonlítást lehet találni. Changelog-ban meg a grafikai bug javításokat le szokták írogatni. De ha Te jobb szereted saját magad megtapasztalni a dolgokat, hát Isten uccse hajrá. Csak utána nem kell jönni siránkozni, hogy valami szar van a levesben ;)

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák