Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz TTomax #5760 üzenetére

    Értem. ;) Illetve nem teljesen...mert most visszatöltöttem az eredeti gyári BIOS-t, és ezzel sem veszi vissza a 2. kártya órajelét. Pedig az ment vissza a kártyákba ami bennük volt, és "gányolás mentes". Nekem egyébként úgy rémlik, hogy a 2. kártya folyamatosan így ment flash előtt is, bár erre 100%-ban nem emlékszem. Szóval bármit csinálok, a 2. kártya GPU-Z szerint fullon megy. Lehet ez CF sajáttosság és nem én rontottam el? :F
    Ebben a másik BIOS felrakásban tudsz segíteni? :U Vendor ID-t is RBE-ben kell módosítani? Mire kell átírni? Melyik kártya BIOS-át érdemes feltenni? Csak ennyi kérdésem van. :DDD

    mod: a másik érdekesség, hogy módosítottam a ventivezérlésen is, ill. a Tmin és a Tmax értékeket állítottam hogy nyáron hűvösebb legyen a GPU 62 foknál. Sikerült is, az alap 27% 62 fokból lett 34% 51 fok ami tök jó eredmény, és alíg hangosabb. De valamiért ha visszatöltöm az eredeti bios-t, nem áll vissza 27% 62 fokra, hanem marad 34% 51 fokon...teljes a káosz. Ha tudom hogy ez lesz, nem piszkálok bele. :F :(

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák