Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz FragMaster #33014 üzenetére

    Kösz kihagyom. Nem szokásom elnőiesedett mimózalelkek pátyolgatása. Főleg, ha észérvek helyett alattomos utalgatásokba bocsátkoznak álmodozás alapon. Mellesleg a "megfelelő beállítás" windows esetén (pölö linuxal ellentétben) általában azt jelenti, hogy megkeresem a megfelő beállító paneleken a megfelelő opciókat és pipálgatok. Nnem pedig segédprogramok keresgélésével, letöltésével és futtatásával "eltűntetni" a windows által körömszakadtáig erőltetett változtatásokat, vagy túrkálni a registry-ben, gpedit-ben stb. Szerintem :U Meg aztán azt mondani, hogy "érdekes anomália" egy ennyire köztudott és neten széltében-hosszában közismert, régóta fennálló problémára, kiváltképp úgy, hogy előbbi kijelentésed alapján neked is találkoznod kellett vele és "orvosoltad" is, megfejelve azzal az érvrendszerrel, hogy "ha nekem nincs, nem is létezik", na az az "érdekes anomália" szerény véleményem szerint :) Egyébiránt, legjobb tudomásom szerint nem minden rendszeren jön elő, az újkeletűbb, már eleve Win8.1-re felkészített vassal/driverekkel kijött gépeken nem jön elő a probléma. Még. De mivel a Win10 az "utolsó windows", ami viszont "motorháztető alatt" évről évre kicserélődik majd, még akár találkozhatsz is ezzel a problémával, ha MS. nem változtat a "hülyebiztos" stratégiáján (amivel épp nem működő lankártya drivert pakolt fel nekem a jól működő helyett momentán, hogy mást ne mondjak) Az is számít állítólag, hogy insideres vagy, vagy sem, mert akkor mégtöbb beállítást "vesz ki" a kezedből, amiről, ha jól emlékszem az Eula.-ban is regéltek valamelyest. A lelkem/lelkiállapotom pedig köszöni szépen jól van :) (Bár egy pink p*ssy jöhetne ebben a cudar időben; is :D )

Új hozzászólás Aktív témák