Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz F_Zolee #26935 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    Akkor még teljes mértékben támogatva van a kártyám. :) Az előző hsz-edben a "még" szócska megzavart.
    Illetve az, hogy a linkelt oldalon a 6000-es széria fel sincs tüntetve.
    Én általában frissítettem a legújabbra a drivert, mert sokszor gondjaim voltak vele. Egér kurzorváltásnál (pl. textbox->sima kurzor mutató váltásnál) sokszor fekete háttér jelent meg egy pillanatra, illetve a dxva néha hibásan ment, ezek szinte minden driverben jelen voltak, csak talán a 12.6-ban, és a 13.12-ben nem. Ezért ezeket sokáig fent hagytam. De a többi driverről hamar frissítettem. Gyanítom, hogy nálam lehetett a hiba, mert nvidia kártyáról tértem át AMD-re, és nem volt jó a driver, bsod-zett üresjáratban, és hasonlók. Ezért Driver Speewereztem, de lehet, hogy az sem tett jót. Szóval valami gond lehetett a rendszerrel, azért is lehettek ezek a hibák, mert nem olvastam tömegesen ezekről.
    Pár hete Win8.1-re tértem át, ez alapból feltette a 14.4-es Catalystot, ezzel nincs olyan gondom, mint korábban, szóval egyelőre hagyom ezt. (Win7-en ezzel is gondom volt, tényeg a rendszer lehetett sérült.)

Új hozzászólás Aktív témák