Új hozzászólás Aktív témák

  • #00983040

    törölt tag

    válasz John Rose #22488 üzenetére

    Csak ugye videolájátszás gondjai akadtak és abban kért segítséget ... ilyen alapon MPC BE se akarja mutatni képkollekcióm , pedig gondolom szívesen szerkesztenél is vele , hogy már ne mást kelljen használni .
    WinAMP is azzal cseszte el , hogy nem csak zenét akart már lejátszani utóbb ... na onnantól kukáztam azt is !! addig meg vezető helyen tanyázott amíg csak a zenével foglalkoztak, azt pofozgatták.
    Egy zenelejátdzó legyen az ami , egy PS sem akar sem zenelátszó sem filmjátszóvá válni ... szerintem itt a lényeg ! Ezért is profik a saját területüken ... de ahol már kicsit ezt is azt is meg amazt is .... hát kösz én nem :) de sokan így gondolkoznak .
    Amúgy meg az .avi filmeket a The KMPlayer -rel nézem ... zenére meg AIPM3 Pro a király .

    Jah és OK letudva :R

    De rákerestem , mia az a BE :)

    A Media Player Classic – BE az MPC HomeCinema bővített változata hibajavításokkal. Ingyenes és szabad forrású hang és videó lejátszó program Windowsra. Külső kodek nélkül is működik minden lejátszás, és a külseje is változásokon esett át.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák