Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    Sziasztok!

    Letöltöttem a 11.1a hotfix driver-t. Függetlenül attól, hogy 5850-es VGA-m van.

    1.) Viszont a Tessellation Optimalizációs beállításokat sehol sem lelem benne. (Speciális nézet)

    2.) Újra él az MLAA + új AI az 5xxx-eknél. Legalábbis 5850-emen igen.

    Fenn van a gépemen a Stalker Shadow Of Chernobil c. játék, mely legjobb tudomásom szerint nem támogatott élsimi terén. Bár lehet a játékban állítani, de minden fórumon csak azt olvasni, hogy nem funkcionál. Talán tervezték, de mégse lett belőle semmi. I don't know. Ezért gondoltam erre jó választás lesz az MLAA eljárás.

    Azt nem értem, hogy MLAA nélkül ahol 70-80FPS-em van, ott MLAA-val 55FPS körüli érték. Viszont így is 10-15FPS-el a 30 fölött. Szóval próbálkozni jó. De azt még mindig nem értem, hogy miért zabálja ennyire a VGA-t az MLAA eljárás?!

    Lehet, hogy rosszul emléxem, de még megjelenés előtt Én olyanokat olvastam róla, hogy nem fog jelentős teljesítmény csökkenéssel járni a használata. Ahhoz képest amikor próbáltam a 10.10a-val ill. most a 11.1a-val bizony több mint -10FPS értékeket kapok.

    Ez Nekem nem teljesen kerek.

    Vkinek vmi 5lete, hogy miért van ez?! :R

    2db kép a game-ből, de hozzáteszem nem MLAA hasonlítós kép, csak ezek voltak kéznél és SG topic-ban tettem be vkinek példaképp. Állítólag látható a különbség. Pedig a karakterem koordinátája sem ugyanaz, ill. a látószög sem, csak nagyjából. Viszont teljes képernyős megjelenítésnél a tornyos épület bal oldalán látható az AA nélküli ill. MLAA-s állapot talán a legjobban.

    Nem tudom, hogyan lehetne normálisabban képet beilleszteni. :Y

    [ Szerkesztve ]

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák