Új hozzászólás Aktív témák

  • csibiur

    csendes tag

    Sziasztok!
    Olvastam régebbi hozzászólásokat, de nem találtam pontos megoldást a problémámra!
    kari: HD5750
    monitor: samsung p2470HD
    DVI káblellel összekötve, és olyan felbontásbeli problémáim adódnak, hogy pl 1280x720-ra állítanám a felbontást, 1280x800-ra állítódik, ezáltal lesz 2 fekete sáv alul felül és a kép vízszintesen nyomott lesz. 1360x760nál 1440x900-ra, hasonló fekete csík alul felül, 1600x900 esetében meg 1600x1200-ra állítódik, ittmár nagyon összenyomott a kép.
    Tehát a fullHD felbontáson kívül a többinél sosem arra állítódik a felbontás, amire szeretném, pedig ccc-ben és sima beállításoknál is elérhető értékek, és mindegyik szélesvászon, tehát gond nélkül kéne kitöltenie a képet.
    A gépem kemény 1 napos, szal a honlapról a legújabb karihoz ajánlott catalystot töltöttem.
    Továbbá azt a beállítást sem találtam, ahol az automéretarányt tudnám megadni, szval ha egy játékprogram 1024x768 v 800x600 (dio 2...szeretek nosztalgiázni), akkor ne nyújtsa szét a képet, hanem meglegyen a fekete sáv jobb és bal oldalt.
    Biztos vagyok benne, hogy ezerszer megkérdezett probléma, bocsi emiatt, segítséget előre is köszönöm!
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák