Új hozzászólás Aktív témák

  • D013

    aktív tag

    Általában 6v6-okat tolok, és azok elég rövidek ahhoz hogy crash legyen, illetve az Invasiont is általában kibírja 3-5 kör után szokott összeomlani. Tegnap/ma többször is megpróbáltam a Warzone-t, de olyan 5-8 percet bír. Kipróbáltam az összes szar megoldást már amit mások ajánlottak, semmi. Elég szomorú, így elég hamar el fog tüni a játékosbázis, mert valahogy azt érzem hogy ez nem igen lesz javítva, vagy csak a nagyon távoli jövőben ilyen 3-6 hónap. Addig az emberek másfelé fognak szórakozásért menni. Maga a WZ amúgy hangulatos lenne, mondjuk eléggé esélytelen vagyok azok után hogy megszoktam a pörgős. rövid meccseket. Volt 3 olyan köröm, hogy landoltam, lelőttek, Gulag, lelőttek, vége. Aztán most volt 1 hogy lelőttek egyből megint, Gulag - doublekill, visszementem, már a quadból egyedül voltam, még 2 kill, majd utána szedtek ki. Mondjuk az eredeti WZ-ben is jobb szerettem a későbbi pörgős resurgence mapokat. Remélem itt is lesz Fortune Keep. Egyszerűen nem tudom fenttartani a figyelmemet 25-30 percig amikor minden épületben kempelhet valaki. Illetve alapigazság hogy ide is haverokkal érdemes érkezni. Randomok közül is volt rendes aki miután a másik kettő azonnal kilépett a gulag után vissza vett, majd leérkeztem, leszedtek, megint visszavett, majd crash-eltem. :D Szegénynek 9000 dolcsijába volt egy szar játékos. :D
    Egyébként meg laptopról 10875H + 2070 115W (nem Max-Q, de nem is Super) High-on egy DLSS Quality-val 1080p-n 70-110 fps között nagyon szép és fluid a játék. Csak meg kell oldani a crash-t, és nem úgy hogy "állíts mindend low-ra, és akkor talán", szeretem ahogy kinéz a játék, nem azért fizettem 70 eur-t hogy fos grafikán játszak. Na ennyit akartam.

Új hozzászólás Aktív témák