Új hozzászólás Aktív témák

  • Wans

    aktív tag

    válasz Acheron #4279 üzenetére

    Egyetértek. Ráadásul ebben a részben sokkal nehezebb mesterlövő puskával játszani. Az LA-B 330-at vittem most ki max szintre. 1 lövés 1 halál, de a karakterem a szeméhez úgy emeli az optikát, mintha egy lassított felvétel lenne. Még úgy is éppen elfogadható az ads sebessége, hogy arra van fölturbózva a fegyver. Jó párszor borultam is vele, mire sikerült végigvinnem. Mondjuk ezek a fegyverek sztem főleg a warzone-ba meg groundwarba valók, ahol vannak nagy távok, ezek a fegyverek kis multi pályákra már szerintem nem igazán, vár máshol meg nem lehet hatékonyam húzni őket.
    A marksman rifle-ök is pont jól vannak ballanszolva sztem. Azokon pont nem kell változtatni. Így is aki automata fegyverrel van, nagyobb előnnyel indul. Van az a két forgótolózáras puska egymás után, az utolsó 2 a sorban. Azokat vittem ki max. szintre. Szinte egy az egyben ugyanazt tudják, mint amit tudtak cod1,2-ben a mosin meg a kar98k. Nem mindig halnak meg 1 lövéstől, de erősek még így is. Azzal a 2 fegyverrel aki megtanul lőni (különösen az alap nyíltirányzékkal), az mindennel fog tud lőni sztem ebben a játékban. Ezekkel nekem eddig a legösszetettebb a játékmenet. Ha úgy játszol, hogy rohangálsz, pontot foglalsz és nem csak campelsz velük, akkor egyrészt megtanulsz baromi gyorsan pontosan célozni, másrészt meg beleég az agyadba, hogy mindig fedezék közelében mozogj, mivel minden lövés után be kell bújnod valami mögé. Ja meg, ha nagyon gáz van, akkor rájössz, hogy tényleg a pisztolyra való váltás gyorsabb és hatékonyabb, mint az újratöltés, úgy ahogyan a kampányban is mondták. :B Amit ki kellene szedni a játékból a dummy gránát és a falon átguruló gránát mellett az a csipa fehéren csillogása. Nem tudom ezeket mi alapján találták ki, meg gondolták, hogy jó lesz, de nekem mind a 3, főleg az utolsó, a csipa csillanás egy óriási nagy baromság. :(((

    Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

Új hozzászólás Aktív témák