Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnum_

    nagyúr

    válasz lorcsi #70577 üzenetére

    köszi, hogy emlékeztetsz, hogy holnap ez lesz...

    Srácok: 20 indulóból 15 bukás ma. az normál? szerintem nem :(

    Srácok: el kellene vonszolom magam Ofotértbe + könyvesboltba + westendbe. De nincs erőm. Az normál? szerintem nem :(

    [ Szerkesztve ]

    I humbly and respectfully decline™

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz lorcsi #70577 üzenetére

    A karácsonyi céges vacsira szívesen megyek, az free of charge és szokott lenni valami ajándék is.

    Szokott lenni céges disznóvágás, az elsőn, amin voltam, 2 disznót vágtunk ládára. A fizetett böllér ellenére az egyik úgy lett szúrva, hogy az orrán-száján is jött a vér, a másik medencéje és combcsontja tört el, a vérét egy hülye gyerek 15 percen keresztül kavargatta, ami természetesen már nem alvadt meg, így mehettünk reggel 6-kor 60 db tojást venni, hogy egy disznóvágáson legalább rántotta legyen reggelire. :W
    Falun nőttem fel, kicsi korom óta évi több alkalommal vágunk disznót, mára már öcsém szúrja, ketten bontjuk, apám csinálja az abálót, mi töltjük a tölteni valót...

    Főnök szülinapja, névnapja: buli, első alkalommal ott szóltak, hogy amúgy 2 k a beugró és plusz 2-3 k az ajándék. Szeretjük a főnököt, messzemenően korrekt, egyenes ember, de mi külön telephelyen vagyunk, nem a székhelyen. Inkább azt a 2-5 k-t összeadjuk és veszünk neki valamit ketten, minthogy beálljunk a 30-50 fős csordába.

    Céges foci egy partnercég csapata ellen, amolyan barátságos meccs. Augusztusi kora délután, tűző napon, vidéken. Kocsim nincs, fuvar megint nincs, nem focizok, nem szeretem a sört, de elvárják, hogy ott legyek. Inkább passzolok, már nem is hívnak. Pedig tudnám oltani a népet, van rutinom. ;]

    Én eddig minden munkahelyemen kifejtettem, hogy itt nem kell szeretni a másikat, csak elviselni. Ezzel együtt kérni és megköszönni is szoktam, továbbá minden kérdésnek, kérésnek a tőlem telhető legjobb módon igyekszem megfelelni. Az első pár hónapban bunkó vagyok, ellenséges, azután megszoknak, majd megszeretnek. Tulajdonképpen leszarom, csak a munka haladjon, azért kapjuk valamennyien a pénzt.

    Az, hogy megkapom a fizetségem, szerintem alap, de a mai világban a már ez is piros pontnak számít. E mellett a fent kiemelt tényező éri nekem a legtöbbet.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák