Keresés

Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz #64791808 #376 üzenetére

    " Szokásos "tanácsadó" cég, a te pénzeden térképezi fel a kapcsolati hálózatot, lokalizálja a hálózatban a pénzt, és megpróbálja kicsalni. Ennyi. "

    :R

    Én inkább megvárom egy új Il Ferro2 feltűnését, és ott tolom, az ipart, tutti lesz benne lé. :)

  • g@bo

    nagyúr

    válasz #64791808 #383 üzenetére

    jaj dehogy, itt van pl ez a tag, aznap mikor regisztrált, jól megdicsérte a céget, azóta se járt erre, gondolom éhendöglött... :K

    [link]

    de azok akik dicsérték érdemes meglesni, mind újonc. valszeg hóthiteles infó. de, nincs alapom ezt megitélni...

    inkább félni, mint megijedni.

  • kano

    nagyúr

    válasz #64791808 #383 üzenetére

    Tartom is magam az ott leírtakhoz. Inkább megveszem drágábban, de arra legyen tényleges garancia.

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #695 üzenetére

    Megmondom őszintén én sajnállak! Elég boldogtalan ember lehetsz! Már ezt a hozzászólásodból vettem le! Lehet, hogy rosszul!

    Idézet: "Tehát az "akarok-e jót tenni embertársammal" kérdésre - bármennyire is mást akar bárki - egyértelmű NEM a válasz. Na most ha ezt a tényt beillesztjük a BNet-es témakörbe, akkor a kérdés úgy módosul, hogy "akarhat-e nekünk bárki pénzügyi értelemben jót"? Nem."

    1,: EZ EGY VICC!
    2,: NE MAGADBÓL INDULJ KI, MÁR TUDJUK MILYEN VAGY!

    Mondok 1 példát, magammal kapcsolatban!
    Volt egy kedves ismerősöm! Max haveri szinten van! Egy fiatalos hölgy, van férje, és 2 gyereke! a 2 gyerek sajnos sokat betegeskedik, a gyógyszer elég sokba kerül stb!
    De volt félretett pénzük 500k ! havi megtakarításuk nem, mert hónapról hónapra 0 Ft -ra jönnek ki, szla pont elég! de van az a bizonyos 500k!
    Kötöttem velük egy 1 összegű szerződést! (mivel más náluk nem jöhetet szóba)

    500k a bankba évi 6 % ami 10. év múlva: 250.000 Ft haszonnal zár: -kamatadó, minusz infláció, -kezelési költség, -kártyadíj: 200.000 Ft többlet összeggel zár majd 10 év múlva!
    BNET: évi 12% 610.000 Ft többlettel, 20%-os kamatadó nincs
    BNET: évi 20% 1.290.000 Ft többlettel, 20%-os kamatadó nincs
    És úgy számolhatunk 12%-kal, hogy pl India, az elmúlt 5 évben, minden évben 40% körül eredménnyel zárt! Ki sem merem számolni :), hogy akkor mi lenne a vége!

    És hogy mi a lényeg ebben? Az barátom, hogy szimplán segíteni mentem oda! SEMMI MÁSÉRT! és nem a legjobb haverom, max a kersztnevét tudom a csajnak! Hogy mennyit kerestem a csaj kötésén? 7 egységet (mivel egyösszegű kötés, nem tőkefelépítés), ami úgy 4.500 Ft amit viszont elköltöttem benzinre, hogy odamenjek 3-szor! :) (Venyimre)

    1.: Sokkal-sokkal-sokkal jobban jár, mint a bankba!
    2.: Örül, nagyon örül, öröm ránézni, nekem szimplán örül a szívem, hogy segítettem neki!
    3.: Kerestem rajta valamit? semmit! semmit! semmit! semmit! Talán 1000 Ft-ot buktam is a benzin miatt :) Egyszerű lehetőség mellett anyagi boztonságot szeretnék neki szerezni!

    Ismétlem, hogy ez emberek nem segyítenek a másikon? Hát mint kiderült te nem! Csak ne magadból indulj ki!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #695 üzenetére

    Én a zelső hozzászólásomat, az első egy tizedére válaszoltam!

    A többi részben nagyrészt igazad volt! Van!
    A Bnet legtöbb embere, nem egyetemista! Nincs diplomájuk és nem is lesz! (a legtöbbnek)

    Ellenben ez megváltozik teljesen! Ugyanis 2 hónap mólva alkalmazzák azt a megszorítsát, nevezzük annak, hogy már csak diplomás (minimum főiskolás emberkék jelentkezhetnek) és azok is már sokkal nehezebben! már nem 30.000 Ft lesz a belépő, hanem 150.000 Ft + utazás + ellátás stb!
    És nem egy nagy BÁZIS szemináriumi képzés után lesznek brókerek, hanem 1 hónapos koplett oktatáson! Mégmielőtt mindanád, (mert tudom mit mondanál és ebben is igazad van) 1 hónapos oktatás még ha kőkeményis, akkor sem ér fel, mondjuk egy 5 éves egyetemmel! Mondjuk az egyetemen, nem csak arra az egyre összpontosítanak iylenkor, hanem van mellettük 20 msáik óra, ami nem is oda tartozna! (mindegy)

    A másik amiben igazad volt, amikor az üzletkötő ismerte a ti cégeteket, és közben faipari gépeket forgalmaztok! :) Sajnos az egy patkány Brükernetes volt! Mindenhol van férgese! Megmondom őszintén, már többször utaltam a munkahelyemre (börtön) Aki nálam hazudik azt pofámverem! Ez az egyik amit nem tűrök, én a helyedben széttéptem volna, de ez én vagyok! :) Tény hogy egy nagy barom lehetett akivel beszéltél!

    Az MLM-ről: minden MLM rendszer buktatója, hogy megpróbál nem annak látszani...
    Ha nyíltan felvállalná a BNet....

    Képzeld el felvállja! Ugyanis az összes oktatkáson, az elsőn is, ahol még nem kötelezted el magad, ott is felállhatsz és hazamehetsz, azzal kezdik, hogy MLM rendszer! És akármilyen szarnak is tartják az emberek, vagy 30 országban virágzik az MLM rendszer! Itthon is! Nekem herótom van az MLM rendszerből, gondolom neked is!
    Amikor pekopog hozzánk egy AMWAY-es, vagy AVON-os, hogy ez nekem nagyon jó és kell és csak 36.000 Ft /hó! Rendszerint rájuk rúgom az ajtót, ha mákja van nem állt túl közel!
    Sok mindenben igazad volt, de az MLM részben semmiképp (mert egyrészt tény, és nem is titkolja el), sem pedig abban, hogy az emberek nem segytenek önzetlenül senkinek! (sajnos kevesen vagyunk ilyenek, de még vagyunk)

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #699 üzenetére

    Én sem akarok vitázni :

    Mint írtam, és már egyre többen vagyunk, tudjuk milyen ember vagy , ennyi !

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz #64791808 #699 üzenetére

    igen..áprilistol már nem tud boldog boldogtalan a brokernetnél milliomos lenni..jobb is igy legalabb elkerulhetok lesznek a szakami tudatlansagbol fakado sikertelen uzletkotesek.igazabol tenyleg nehez a kezdo brokernetesnek.nincs meg a kezdo tapasztalata..de hát ezert is van,hogy elöször csalad barátnál kezdjen és majd ha már meg van egy kis tapasztalat a tárgyalástechnikájában akkor mehet idegenhez is.de addigra mar tlán megkapja azt az oktatast ami ahhoz szükséges hogy szakamisaga is fejlodjön.nem tudom mibaja az embereknek magával a bnettel.lehet,hogy néhány tul agalis üzletkötöjük de akivel én találkoztam az nem akarta mindenáron rámsozni a mitudomén hány biztositonak mittudom én melyik terméket.
    azert kiváncsi lennek melyik bank ad több mint 7% kamatot éves lekötésre

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #706 üzenetére

    1 árva szót nem értettél meg!

    1 : ki a faszom írta, hogy te fundamentáról beszélsz ?
    ki ?

    2: ki a faszom mondta, hogy össze kéne rezzened,
    ki ? azt írtam, hogy a kollégám 98%-ot kapott! ennyi!

    3: "Az a PH-s ember, aki eddig banki lekötést alkalmazott, most információt fog kapni jobb konstrukciókról? Hát ez remek. Tőletek? Pontosabban, tőled és még kitől?"
    ki a faszom mondta, hogy tőlünk? Ki a faszom mondta, hogy tőlem?
    ki?

    Egy árva betűt nem értesz.

    Én az összes embert kérdeztem, és kértem, hogy írja le a amit a legjobbnak tart!
    Ha CIB-nél van valami jó, akkor azt írja le, ha az ERSTE-nél akkor azt, ha az OTP-nél akkor azt! Ha az AVIVA-nál akkor azt, ha az UNIQA-nál akkor azt stb stb.

    NA ezt a részét viszont nem értem :
    "Megtennéd, hogy leírod a véleményedet azon BNet-es kollégádról, aki köcsögözik és fenyeget azért, mert nem akarok csatlakozni hozzájuk, és nem mondom meg, kinek a véleménye miatt nem? Tedd meg, légy szíves!"

    Foggalmam sincs, hogy ki az. Én a Brókernetben 3 embert ismerek, 1:szakmai vezetőm, 2:annak a szakmai vezetője, plusz 1 ember: aki már alattam van! + esetleg van még 1 de annak csak a becenevét tudom: "Pite" Ennyit ismerek!
    Azt aki veled ilyet tett, azt 1: ki kéne rúgni (BNet-től) ez tuti, plussz neked is ki kellett volna rúgnod, az is tuti! Plussz csak azokat köcsögözik le akiket le lehet, akik hagyják!

    Ha minden ökörségre válaszolnék amiket írsz 20-30 oldalas lenne csak 1 HSZ-em :D

    pl.:(ez tetszett a legjobban) haszon: tehát volt jutalékod, és egységeket is kaptál. Minimális hasznod volt, de volt, nem a sajátodból segítettél, és nem te adtál."
    Ezek szerint te midenkinek csak segítesz, akinek nincs annak kölcsönadsz a sajátodból igaz ? :D :D :D :D Hú azonnal rohanok hozzád, be akarok fektetni adjál már!

    a másik vicces dolog:
    hogy hol volt 98% hát pl.: Kína! Nem tudom hallottál-e már róla?
    A másik dolog, hogy kinek mondtam el, hogy ennyi volt! :D :D
    Kérlek gondolkozz már! Eleve a kérdés béna, hiszen mi az hogy kinek mondtam? Te ezt úgy értelmezed, hogy ez egy titiok, (mármint a 98%)?
    Bazzeg képzeld el úgy van, hogy ami régen történt, (legyen az akár a tegnap) az már a MÚLT, bármilyen furán is hangzik! A te értelmezésedben azt kéne mondani az embereknek, hogy fektessenek be, mert 98% lesz nekik is ? :D :D
    Ez lenne a te módszered? :D :D Akkor gratulálok.
    Elmondom a titikot, pl meg lehet nekik említeni a 98%-ot, sőt a 106-ot is! Mert kína úgy zárt 2007.08. akármelyik napján. Ezeket meg lehet nekik mutatni, csak hogy a tény más:
    Még pedig az, hogy ez volt akkor, de idén lehet MINUSZ 180% is! Mondjuk.

    Mellesleg, hogy hol lehet 98%-ot csinálni? Javaslom Kína fejlődést kövesd 2005-től! Letagadhatatlanul jó! DE KI TUDJA MILYEN LESZ HOLNAP. Lehet, hogy szar lesz!
    Agyzuzo pl mutatott egy oldalt, link-be, ahol 1600%-os hozam volt, ha jól láttam 1 év alatt.

    Csak hogy megint ne maradjon ki:
    Aki le köcsögözött az egy büdös bunkó! Mit írjak erről, egyértelmű, hogy az nem? Kit érdekel, hogy kollégám? Amúgy én 1 embernek szóltam, hogy lépjen be mellém, és jött, 1 régi barát! Volt egy másik srác, ő azt mondta, hogy jól hangzik, és belépne, de inkább a sulijára koncentrál (egyetem) mert abból lesz tuti állása ha végez! Egyet is értettem vele, hülgyeség lenne sulit feldobni emiatt, sőt talán bármi miatt. Mellesleg az aki köcsögözött nem is az én kollágám az tuti!:) Nem is tartom annak az ilyet. Nagyon sok Bnet-es "kolllégát" fal mellé állítanék és sorozat tűz, de hát ki vagyok én, hogy ítélkezzem ? Ezt komolyan mondom. De az ember nem válogathatja meg, hogy kikkel dolgozik? nem? Ebben gondolom igazat adsz. Nem tudom hogy te hol dolgozol, de tuti ott is van olyan ember akit nem kedvelsz. De gondolom attól nem fogsz felmondani.

    Én egyáltalán nem vagyok mérges, ha ezt szeretnéd rossz hírem van :
    A böriben 75 - hogyis írjam, hogy ne legyen sértő - "színesbőrű ember" áll előttem velem szemben mikor én egyedül és ha ők nem tudnak felhúzni, akkor te édeskevés vagy hozzá!
    Mint írtam már, érdekel a véleményed és mindenki másé is. Volt 1-2 Bnet hozzászólás és volt aki nem Bnet-es! Nagyrészt mind elolvastam!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Bman81

    csendes tag

    válasz #64791808 #721 üzenetére

    Aquila non captat muscas!
    Előre mondom, nem tudok latinul, csak kerestem egy ideillőt, h stílszerű legyek. Nem igazán értem Cerebellum, h miért pazarolsz ennyi energiát George-ra. Megmagyaráznád nekem???
    (A fenti idézet egy 'kitűnő' magyar politikus szájából is elhangzott. Ki emlékszik? :DD )

    Én sok BNet-essel találkoztam és az arány kissé lesújtó. Sokan abszolút nem valók ilyen pályára (akár morális, akár IQ okokból, vagy mind2 ;] ), de én bízom benne, h ez az arány csak javulni fog. Tényleg a bizalom a kulcsa az egésznek. Én 2éve vagyok a cégnél és simán bele tudok nézni a tükörbe.
    Számomra az a legpozitívabb, h a Tulajdonosok nem beszélnek félre és amit mondanak, azt betartják. Sajnálom, h ezt egy kívülállónak nem tudom átadni. Azért az eredmények igazolják Őket.
    Szívesen válaszolnék Neked, de a bizalmi problémán kívül csak George-al foglalkozol. Arra pedig már inkább nem reflektálnék.
    Discere non est vitiosum, sed ignorare

    [ Szerkesztve ]

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #721 üzenetére

    Azt írtad válaszoljak a kérdésekre! igyekszem:

    pl. halvány lila fingod nincs a Bv-ről a miért szólsz bele ? :D :D :D
    "Egyébként elhiszem, hogy 75 kolléga nem tud felidegesíteni. Ha nálam van fegyver, náluk nincs, akkor én is elég nyugodt vagyok."
    Na akkor informállak :D
    Első munkanapom: Sándorházán, panelradiátor üzem. Az össz felszerelésem: 1:napló, 2:iroda kulcs! vagyok én és 75 elítélt: gyilkos, nemi erőszakos, súlyos testi sértéses stb és a ő felszerelésük: lángvágó, hegesztő, körfűrész, sarokcsiszoló, kalapács, fűrész, kés + egyéb kéziszerszám ami a radiátor gyártáshoz és alakításhoz kell.

    Gondolom ezt nem hiszed el, pedig így van! Már csak azért sem lehet nálunk semmiféle fegyver, mivel belső, zárt területről van szó, ahol ha 1 elítélt megszerezné egy fegyvert amiben 14 golyó van a tárban + 14 a plussz tárban akkor 28 embert tudna megölni minimum, szóval nincs fegyver. Mint már írtam ha ilyen körülmények között dolgozom már rég, persze már haltak is meg sajnos, meg szakadt le 3 ujj, meg törések zúzódások amiket én kezelek le stb, és nincs gondom, mint írtam te hihetetlenül édeskevés vagy hozzá hogy felhúzz! :)

    Tökéletes példa vagy arra, hogy totál nem értesz valamihez de belepofázol!
    Szerinted a kulcsommal védjem meg magam, vagy a naplómmal ? :) Ha neked ezek fegyverek akkor baj van nálad odebenn :D

    Folytatnám a válaszokat:

    "A második kérdésedet illetően: semmi más értelmes jelentőségét nem látom annak, hogy leírtad a BV nevét és a haverod munkakörét, csak azt, hogy tekintélyt kívánsz magadnak. Minden más esetben irreleváns a dolog."
    Ekkora ökörséget még sosem hallottam: Ha leírom, hogy a haverom ki, akkor nagyobb tekintélyem hogy lesz nekem ? ? ? ? :D Akkor képzeld ismerem a TV-ből Gyurcsányt, na most mekkora tekintélyem lett? ? mégnagyobb ? :D Nem vagy semmi.

    "A harmadik kérdésed: ki mondta, hogy tőletek? Te írtad: „annak pl ajánlhatnánk jobbat”.
    Nos? Tudod, hogy mit jelent, hogy ajánlhatnánk jobbat? ? ? Azt hogy MI PH-sok! Érted? Mindenki írja le hogy mit tud, vagy mit akar, és mi (sokan itt) leírhatjuk, hátha valaki tud sokkal jobbat stb stb! Érted ? ÁÁ dehogy!

    Amúgy itt árultad el magad: "Srácok: találjuk ki, hogy Kína most került a képbe. Mert eddig szó nem volt róla, BNet-es befektetésekről volt szó"
    Kééééérlek ezt komolyan gondolod? Hogy jön a BNet-es befektetéshez Kína? Kiderült, hogy, ismét lövésed sincs a témáról, a brokernet.hu-t még csak elő sem vetted, pedig kb 2 mp lett volna. Úgy jön ide KÍna, a BNet-hez, mint India, Oroszország, Dél Amerika stb.

    Ez most csak egy hirtelen példa: kb 1 mp keresés eredménye! Amúgy van 2 dolog a felső részen ami talán a fontosabb (nekem) mivel van saját befektetésem! -Tőkefelépítés-(értelemszerű) és -Befektetés-(ez egyösszegű)
    http://www.brokernet.hu/content/products/longterm/prospero/shanghaiexpress.php
    Amit látni fogsz az szintén Kína. Ha megnézed a jobb oldalon lévő adatokat azt a kb mai naptól 1 évvel ezelőtti befektetési idő! Szóval nem a legjobb adat, hiszen folyamatosan 365 napot vizsgál a grafikon. Így napról napra, vagy hétről hétre változik az adat.
    De nézd meg 2007.03.-is adatot, ha ráviszed az egeret a vonalra akkor kiírja az aktuális értéket, és nézd meg 8 hónap múlva 2007.08.13-at azt hiszem, a külömbség kb 100%, de Bnet-nek számos befektetési lehetősége van! Vannak tök jók, jók, gyengék és szarok :) Szerintem!
    A tőkefelépítésnél pl a Platinum 2 csomagban, 18 alap van, megmondom őszintén kb 4-5 ami komolyabb és elég jól használható. Pl ha valaki jóval kisebb kockázatút szeretne, persze kisebb hozamot hozva, annak az Ingatlan eszközalap is jó: ami kb évi 8-10-(max 12)% körül hoz! Atom stabilan, pici kockázat pici hozam!
    Válogass kedvedre, szerintem érdemes mind megnézni még azokat is amik nem nagyon érdekelnek, infónak jók! Engem a magasabb kockázatú, de magasabb hozammal kecsegtető ajánlatok érdekeltek, de attól függetlenül elolvasgattam annó az 5-6%-ot hozó pénzpiaci alapot is!
    Sajnos magán az oldalon 1000%-os részletes infót nem találsz, úgyértem az alapok itt vannak és általános jellemzőik, de kimondottan a szerződésen vannak az éves kezelési költségek, visszavásárlási táblázatok és bármi más költségek is!
    Márciusban és főleg Áprilisban jönnek új alapok is, persze ahogy Agyzuzo is írta a legtöbb alap megtalálható más helyeken is, más pénzintézetekben csak más névvel mondjuk! Lehet hogy a Bnet :Shanghai Express Kínai Részvényportfólió-nak hívja, míg más pl csak szimplán Kínának vagy akármi másnak!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • Never George

    csendes tag

    válasz #64791808 #721 üzenetére

    Bocs, rosszul írtam!

    2007.03.06 és 2007.10.18-at vizsgálj az egérrel!

    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

  • misirulez

    senior tag

    válasz #64791808 #721 üzenetére

    Én arra gondoltam, hogy annak jött-e el az ideje, hogy térdenállva könyörögsz neki.
    És csak egy költői kérdés volt :)

    (nemtudom pontosan mivel is fenyegetett meg nincs kedvem visszaolvasni.)

  • Bman81

    csendes tag

    válasz #64791808 #723 üzenetére

    Köszi a PÜ-t, nagyjából egyet is értünk. Meg is próbálok válaszolni.
    1.Sehogy, mivel ez a gyakrolatban (szerintem) lehetetlen. Ez a saját érdekünk. Persze van, aki erre nem jött még rá :( Szvsz ha az éves díj nem haladja meg, az ügyfél lehetőségeit, akkor csak jót tehet vele. A tanácsadók színvonala és a magyar pü.-i kultúra együtt fejlődik, kéz a kézben. És most is egy szinten van :Y
    2.Személyes benyomás, tapasztalat, referenciák, közös ismerősök. Ilyen nagy tömegben nem lehet úgy érdekeltté tenni embereket, ahogy Te csinálod egyénileg a brókereddel. Akkor mindenki össze-vissza váltogatná az ügyfelek pénzét, h minél nagyobb hozamot és ezzel jutalékot érjen el. Nekem is van olyan ügyfelem, akivel ezt egyénileg csinálom, de nagyba nem lehet.

  • alexxxx

    csendes tag

    válasz #64791808 #775 üzenetére

    arra esetleg nem gondoltatok.hogy ez egy majd' egésznapos képzés ami általában szállodákban szokott lenni(kv,süti.ebéd)?
    elég valószinünek tartom,hogy a 600millioból kellett erre a költségekre is fizetni nem csak "merciket tankolni"

  • Bman81

    csendes tag

    válasz #64791808 #775 üzenetére

    "A k***a életbe..." Jézus krisztus, mennyi rengeteg pénz ez :DD
    A sok beregisztrált meg pont azt jelzi, h sokan nem vették komolyan és olyan embert is elhoztak, akiről előre lehetett tudni, h alkalmatlan. Ezt hívják önáltatásnak. Törénetesen én is vittem egy ilyen embert anno.
    A lényeg, h lehetene 80-100ezer is, mert akkor komolyabban vennék, csak az meg néhány embertől elvenné a lehetőséget.
    Egyébként áprilistól 38.800 :Y

    [ Szerkesztve ]

  • Dolby

    senior tag

    válasz #64791808 #781 üzenetére

    Valóban, ebben az esetben jogos a hitel felvétel, de azt hiszem hogy az előbbi esetben erről nincs szó sajnos. Csak egy újabb jutalékról

    - Nyugalom, a hosszú élet ritka!

  • Vamp

    senior tag

    válasz #64791808 #783 üzenetére

    Csatlakozom. Jöhet a következő. Amway, FLP? Várom a nyílt topicot.

  • Bman81

    csendes tag

    válasz #64791808 #789 üzenetére

    :C :C :C
    Egyik kedvenc részem: "Más életéért is teszek, például benne vagyok az országot ellátó 1/3-ban." :))
    Egyébként 1/3-al is már előrébb lennénk (a közalkalmazottakat nem érdemes beleszámolni).

  • baba22

    újonc

    válasz #64791808 #819 üzenetére

    Természetesen jobban mennék bankba dolgozni, de az egyetem mellett ezt nem tehetem meg, és olyan jol hangzott az a napi 2-3 óra munkaidő amit mondtak, az még ugy belefér, bár az is szüken a nap 24 órájába. Még 100%-osan nem döntöttem, de nagy valószinüséggel, holnap nem lesz semmilyen szerződés aláirás, és a közgázi tapasztalataimat hagyom egy következő munkára.
    És hát az sem elhanyagolható tényező h 50 ezret alapba nem szeretnék bukni (bár ez nálam több lenne, utiköltség, vizum miatt), úgymond tanulási tapasztalatként.

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz #64791808 #878 üzenetére

    Cerebellum! Kedves tőled ez a hozzászólás,de nem szeretem a konyakot,és nem is vagyok túlpörögve! De azt hiszem evvel nem is sokmindent oldanék meg!!!
    Csak lesek,hogy így utólag miket tud meg az ember! De örülök ,hogy rátaláltam erre a forumra,mert így legalább tisztábban lát az ember!
    Mert ugytűnik kicsit olyan zsákbamacskás ez a cég! :)

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz #64791808 #1730 üzenetére

    Marha egyszerű -és ez megint csak az én véleményem: sehogyan. Ez egy bizalmi kérdés,de megint a saját példám: föl ugrok a my avivámra(saját befektetésem) és megmutatok- kiszámolunk mindent az ügyféllel közösen és ott abban a pillanatban kiderül fehéren- feketén,hogy ki kicsoda és mi micsoda:-)

  • csaba54

    tag

    válasz #64791808 #1735 üzenetére

    én megbíztam az üzletkötőmben, most itt írogatok mérgemben ,hogy hogy mentsem ami menthető és hogy legyen ezután hogy ne bukjak

    ...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz #64791808 #1735 üzenetére

    Cerebellum,Te hogyan döntenél ki az akit megbízol és ki az akit nem?

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz #64791808 #1740 üzenetére

    :-)Cerebellum, az általad vázolt garanciákhoz hasonlót a bankok adnak betétre.:-)

  • Széltoló

    csendes tag

    válasz #64791808 #1745 üzenetére

    Nem ismerem a szerkesz gombot és,mint észrevehetted nem akartam labdába rúgni senkinél.Tehát: nem értem...:-)

  • azigazforest

    csendes tag

    válasz #64791808 #1740 üzenetére

    "rjuk oda záradéknak, hogy ha mégis bukta van, akkor a jegybanki alapkamattal megtoldva visszafizeti nekem a pénzt az üzletkötő."
    túlzott elvárás (lásd 1762)

    a befektetés ennyire kockázatos még államkötvényben is.
    alapvető bajok vannak a felfogással és a háttér tudással ... ezért az elvárásokkal is.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák