Keresés

Aktív témák

  • floridaaa

    csendes tag

    Sziasztok!
    Hetekóta vissza vissza térek hozzátok!
    Érdekes!!!!!!!

  • floridaaa

    csendes tag

    Áprilistól a Bázis ára: 38.800.-
    Viszont amit az OKJ-s sulurol írtatok,az csak fele összeg! Két éven belül le kell vizsgázni! 9 hónapos suli és 240-280.000.-!!!!!!!!!!!
    Több órahosszákat olvasgattam itt és nem igazán láttam véleményt az ugynevezett "szakmai vezetőkről" segítőkről "Teim vezetőkről"!
    Szivesen venném ,azok véleményét akik Bnetnél dolgoznak,hogy mik a tapasztalataik a segítségnyujtásrol,tanitásról,bizalomról!!!!????? Mert ugyebár az lenne az értelme a csapatmunkának,és a jutaléknak amit kapnak az alattuklévőtől!!

  • floridaaa

    csendes tag

    Azon nem is problémáztam a Brokernetnél,hogy esetleg kevés a jutalék,vagy hogy a felettem levő emberek is kapják minden kötésem után a jutalékot! DEEE! az a durva,hogy sajnos nem hogy segítenének az uj munkatársnak,hanem csak gusztustalanul le akarják nyulni!
    Elméletileg jól működhetne az amit oktatnak is,hogy tanítsd az alattadlevőt és folyamatosan kapod a pénzt utána,csak sajnos ez a gyakorlatban nem így működik!!!!! Én nem sajnálom senkitől,de nem hogy segítség sehol,még ki is akarnak csinálni????Hol itt a bizalom és a csapatmunka??Hogy menjek így tárgyalni? Tudás nuku,prospektusok kiadvágyok nuku,email értesítések nuku!!!!! De a kuncsaftjaid kellenének!!!!És erről a vezetőségnek szerintem halvány sejtése sincs! Mert folyamatosan megy az alakoskodás! Ha pedig van, az meg mégnagyobb gáz!
    Én odamentem dolgozni! Első alkalommal szembesülnöm kellett avval hogy a szakmai vezetőm meg akar vezetni!Azt akarta ,ne tudjak szerződést kötni csak vele,feléért!!!! Nem elég a közel annyi jutalék!!! Utána folyamatosan mentek a miliomegy kicseszések,hátráltatások,információ visszatartás,0 segítség ,0 tanítás,sőt ha kötöttem szerződést csinált olyan cirkuszt hogy a fejem majd le égett!! Félt,hogy nehogy leelözzem,mert akkor nem kap utánam jutalékot! Utána mentem tovább,és probátam mástol segítséget kérni! Eleinte kaptam is némi segítséget és jött az én kis vezetőm aki leállította ezt az illetőt hogy nem kellene! Okéé! Mentem tovább a következő emberhez,aki alapbol szoba sem akart velem állni,még a tel.számát sem adta meg.Mástol kellett elkérnem! Egy másik illető ráhatásával állt szóba velem! Kijelentette hogy neki nem éri meg segíteni,mert nem kap utánam semmit,és Ő huszezerért indítja be az autóját! Végülis JAAAAA! 330.-/egységet
    Ekkor már 0" segítség" :F után,mindhárom ember kb 130 000.-kaptak utánam fejenként!!!!!!

  • floridaaa

    csendes tag

    Ő csak ugy tárgyal ha felét neki adom!! Jaaa és adjam oda a 100-150 fős névsorom,telefonszámokkal,majd Ő szétválogatja! Igaz nem ismer róla egy személyt sem!!! Hát nem adtam! Nem most jöttem le a falvédőröl!! Számoljatok!! Fele egységem/persze az ő szorzójával/ + utánam a jutalék+az ügyfelem összes vendégköre! Jó üzlet! Kinek?????
    Ez a csapatszellem!! Nem 20 tárgyalást kértem csak 2-3-at! Amit elvileg kötelességük lenne,ezért kapják a jutalékot! Na végülis kialkudtam 3 tárgyalást ugymond ingyen! Semmit nem beszéltünk elötte,semmit el nem magyarázott utána! Tanítás nuku! A második ügyfél kicsit jól állt anyagilag,a kolléga már a 3 helyre el sem akart menni! Végul elmentünk de nem tárgyalt! Sőt egyiknél sem jutott el a-z-ig! Nem véletlen! Majd Ő visszajár ide,mert nem is rossz hely!!! Megegyeztünk,ezek után ha kell tárgyalni nekem,csak feléért! Ha szükség lesz rá majd szoljak! Elöbb bejárok oktatás elött az irodába kis papírkámmal a csomo kérdésemmel,szakmai vezető soha sehol és tojik rám,kérdezem másik kollégát,ő csak téblábol és kikerülget,és ez az autó beindítos lazán netezget! Ücsörgök darbig,hátha egyszer valaki szán rám kis időt,de neeeem! Szólok másnak,magyarázza már el ezt! Elmagyarázza ,míg a kis netezős megjegyzi,: Nagyon kiokosítjátok még a végén profit csináltok belőle!!!!
    Tehát maradj hülye,csak add oda a listád és a kuncsaftod,ha" birsz "kössél,mert abbol is csurran,ja és szervezz magad alá embert,mert akkor annak is van egy listája!!!!!! Nem kell hogy megtanítsd,hisz te sem tudsz! Ezekután letámadott a /netes,autó indítós/,hogy szerveztem tárgyalást? Minden hétre több embert,akár több napra is? Mert jön és csinálja! Ne hogy kárba vesszenek! Én vágtam egyfajta arcot!! Rájött se lista ,se ügyfél innen nem esik le! Erre kikerültek! Ha így vagyúgy nem megy akkor majd másképp veszik el!!!!!!!!!!!!! Én ahol lakom,mindenkit ismerek,és bíznak bennem! Ezek a kis felettesek összedugták a fejüket,és kitaálták,milyen jó kis hely ez! Van egy alattuk lévő ember akinek van itt tanyája és ismer két embert. Szerveznek egy előadást,elhívják a nagyfőnököt,az a két ismerős meg összeszedi az itteni embereket,akik számukra idegenek mellékesen! Ja és mindez a hátam mögött,de én ne menjek oda,mert én ismerem az embereket,és majd akkor velem kötnek nem velük!!!!! Szép mi??? Eddig azt sem tudták hol van ez a hely,azt meg végképp nem hogy hogy állnak itt az emberek anyagilag!!!!!!! Na most akkor ilyenkor mi a teendő??? Mindenhol ilyen drága a csapatszellem?? Vagy csak nálam? És ezek az emberek kapnak utánam jutalékot??? Bizzál a feletted lévőben??? Segítség??? Vajon tudják ezt a nagyobb főnökök,mi folyik alattuk???????

  • floridaaa

    csendes tag

    Kiváncsi lennék egy olyan ember véleményére aki a Brokernetnél dolgozik,és magasabb pozícióban van!!!!!!! Hogy ilyenkor mi a teendő! Hogy lehet így haladni és dolgozni????????

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz alexxxx #837 üzenetére

    Szia! Te is Bnetes vagy ? Vagy voltál?
    Én nem kértem toronyórát láncostól!!! Avval tisztában vagyok,hogy erre nincs idejük,és kevesebb is a pénz! Én csak tanulni szerettem volna!,meg tisztában lenni avval amit másoknak ajánlok! Nem tizfillérekről van szó!!!!!!!
    De ami engem felháborít,hogy ha már nem segít,legalább ne csináljon ki!
    Tanítani pedig kötelezö lenne ha már felveszi utánam a 100ezreket!
    Nem ez van hirdetve?????? Hol a korrektség???
    Így mit kezdjen egy kezdő,ha kezét lábát megkötik??
    Igen érdemes lenni írni és elmondani a vezetőségnek! De ebből még egy perc sem telt el!!!!!!! :K

  • floridaaa

    csendes tag

    A másik aranyosság!
    Oktoberben már volt sejtésük,és kaptak is róla körímélt,hogy a tőzsdén oriási zuhanás várható! Mégis egy szónélkül hagyták hogy Sanghaiba,Maharadzsába,Ázsiaiba betegyem a saját és családom pénzét közel 6M értékben! Egy szavukba került volna hogy Te barom tedd be biztnságiba egy fél évig! Másik kollégámat 1M konkrétan rábeszélték 100% sanghaira! Ez a durva! Egy szavukba került volna! És kollégák vagyunk!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BrOpsI #840 üzenetére

    Szia! Nem tudom mi a jó! Akiket eddig felsoroltam,a szakmai vezetőm 3-as,a másik 4-es,a harmadik meg 5-ös! Borítsam a bilit? Megérdemelnék nagyon! Csak utána hogy járok oda közéjük??????? Nem tudom hogy átlehet-e kérni magam máshová?

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Nikitaa7 #842 üzenetére

    Szia!
    Én is valami ilyesmiért mentem ide dolgozni! Hogy olyan dologgal szolgálhatok amivel jót teszek az emberekkel! Nem is evvel van a probléma szerintem,hanem a felállított rendszerrel és a kollégákkal!
    A MENNYISÉG RÁMEGY A MINŐSÉG JAVÁRA!
    Belehajtják az embereket,hogy még még nyomjad befelé a pénzt!
    Az éves díjért csak egyszeri jutalékot kapsz,de közben gardírozd az ügyfeled pénzét 20 évig!
    Az egyszeri nem sok jutalékért! Ezért a tanácsado megköti a szerződést,és utána elfelejti az ügyfelet! Nem fogja hívogatni keresgetni stb.,mert azt ki fizeti meg neki? Se ideje se pénze rá!
    Emiatt rengeteg panaszt hallok vissza ügyfelektől! Mindkettőjüknek igazuk van!
    Eseti befizetésért szinte filléreket kapunk,holott avval van a legtöbb gondunk,és folyamatosan,akár 20 évig! Párszáz forintért???????
    Az állandó teljesítmény miatt a kollégák már egymást nyulják le! Az ügyfeleket,egységeket,pénzt!
    Ennek mi lesz a vége? A Brokernet evvel rontja el a renoméját!
    Több millio forintott menedzselj 20 évig,egyszeri 30 000-ért? A költségeidet nem fedezi,ha normálisan állsz a dolgokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Persze ha csak a kötésig érdekel,akkor még belefér :)

  • floridaaa

    csendes tag

    Ujjabb fejlemény! :) Most a középső versenyző ácsingózik a névsorra,és heti két tárgyalást is szervezzek! Az kábé 6 ember+ ismeretségük/ már a tárgyalás két napra/ Véletlenül ne én szervezzem öszsze az ő kis előadásukra a hallgatóságot amit majd ők beköthetnek? Persze nélkülem! Ez már vicc komolyan! És mindezt már határozottan,miközben a kis netezgetős ott csacsog a háttérben! Ha nem megy egyiknek hát probálkozik a másik!!!! Ezek ennyire sakál hülyének néznek???? Vagy ennyire határtalan a pofátlanság?
    A pláne az egészben hogy maga a termék jó! De ez a csapat,ez nagyon gáz!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz zonealarm #852 üzenetére

    Szia! Én nem ott vagyok! És nem törvényszerü hogy mindenhol ez van! Lehet neked szerencséd lesz és nem ilyen csapatba keveredsz! De ez eleinte még nem is fog kibukni,csak menetközben! Bár ne így legyen,és legyen szerencséd! Sok sikert!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #861 üzenetére

    Szia! Ha az Én írásaimra válaszoltál,akkor nem tudom elolvastad-e elejétől végig!
    Akiről Te írsz hogy "butuska" abban a szituban meg is értem ha osztoznak! Mert senki sem várhatja el hogy a másik dolgozik ,és tárgyal valaki helyett örökkön örökké ugymond semmiért! / mondjuk ez sem így van,de mindegy! Mert kap utána csop.egységet! / De oké,ez még így rendben is van!
    De ha végig olvastad az én kis rövidke történetem,ami csak töredék,akkor ez teljesen másról szól!!!!!!!!!
    Segítség és tanítás nuku,mert nehogy már tudj is valamit! Információ teljes visszatartása,csak a kib........ sorozata! Add oda a listád az ismeretségi körükkel együtt,és mehetsz is a p.......ba! Elvileg azt oktatják,csinálj profit az alattad levőből,és hosszú évekig profitálj belőle,ne pillanatnyilag nyuld le és jöhet a következő kis kezdő a listájával!
    Mi például ahol tudjuk szedegetjük össze az infót,és egymásnak adogatjuk a kezdő társainkal! Persze hogy nem lesz valaki 3 tárgyalásból pénzügyi tanácsadó,hogy is lenne!!! Sőt naponta változnak az események ,az ujabbnál ujabb lehetőségek stb.! De így meg aztán elég nehéz is!!!! Csapatmunka???? Én nem sajnálom senkitől a jutalékot,De EZÉRT???????
    Nem hogy egy forintot hanem egy jó nagy szájbavágást kellene adni!!
    Amit írtál nem igazán értem,hogy egy emberről vagy két személyről szól!! Ha valaki olyan "butuska" hogy a saját jegyzeteit nem tudja felolvasni,akkor mit keres ott??? Ki és miért szervezte be,ilyen szakmába??? Kezdőként szenved ,de már tanítana???Ha kezdő,mit akar tanítani???Kérdezni is lehetne tőle,szakmai diplomája van. Akkor hogy lehet "butuska"?
    Persze lemondassz a jutalékod egy " részéről"/amit kapna utánad: Jutalék fele,persze az ő szorzojával+ csoport egység és jutalék+az ügyfél és ismeretségi köre/ ha mindez tanítás jellegű! De tárgyalás elött semmi megbeszélés,tárgyalás után semmi megbeszélés és tanítás,és tárgyaláson direkt semmi konkrét dolog,mert majd visszamegyünk! A-z-ig nem jutott! Kérd be a papírokat majd kielemezzük és megbeszéljük! Csak aztán véletlenül direkt nem lett megbeszélve,pedig 3órával elöbb ott ültem hogy beszéljük meg! De akkor Én is letudtam volna tárgyalni,de inkább Ő szeretné! Ebből Én sokat tanulok így nem??? Hát kielemeztem Én,és letárgyaltam Én egyedül,és mondhatom nagyonszép eredménnyel! A feletteseim csak lestek és a hiteles kollégáim dicséretével! Ha rajtuk mulik ügyfél sincs!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #868 üzenetére

    Szió! Én is fáradt voltam már éjjel,és lehet azért nem raktam össze a sztorit!
    Igen,jól tudja a barátnőd! Elvileg nem szabadna használni a nevüket,logójukat!
    De már Én is halottam hogy folyamatosan mindenki hirdet!
    ÁÁÁ itt senkit nem érdekel a tudás! 4-5 kollégák tök alapvető dolgokkal nincsennek tisztában,kérdezel tőlük és fogalmuk sincs!! Vicc! Csak azt nem tudom ,mit csinált közel 2 évig???? Tisztelet a kivételnek!
    Semmi nem számít,sem az ember se semmi,csak a kötés- jutalék -pénz!!!!
    Az ügyfél nem megy el,mert nem is a Bnet hez tartozik! Ők csak közvetítők! A biztosítóhoz tartozik,mert ott a pénze!!
    Azt viszont nem tudom és kíváncsi is lennék rá,hogy ha befejezi az ember,akkor a stornó tartalékot nem kapja meg????????
    Ugyanis azt mondják ha valaki visszamondja a szerződést futamidő elött,akkor még ha már nem is dolgozol ott akkor is behajtják rajtad a felvett jutalékot!!! Mondjuk ez is érdekes!!
    Ők egyszeri éves befizetés után fizetik a jutaléko,ami elég kevés,plussz 20%-ot vissza is tartanakt,holott te 10-15-20 évre kötöd a szerződést! De ha 3-5-8 évben felmondja akkor meg visszamenőleg is behajtják!! HÁÁÁT Érdekes ez!!!
    Pedig maga a befektetések és kombinált hitelek nagyon jók! Csak a cééég??? :F

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz g@bo #870 üzenetére

    Ja ja jaa! És ha saját vagy családé akkor pedig vagy duplán vagy triplán!!!
    Függetlenül attól hogy lehet már 4-5évet befizetett,igaz mi csak egyszeri jutaléot kaptunk! Ill csak egy részét!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #872 üzenetére

    Basszus!!!! Ezeket nem is tudtam!!!!!!!
    Azért korrekt a felvilágosítás!!! Én dolgozom ott,és itt kell megtudnom!!!!!! Szép!!
    Senki nem mond semmit,és képtelenség minden részletre odafigyelni. Ha megyek az irodába ,jó ha egy két alapvető kérdésemre választ tudok kapni,elintézni valamit az megy egyszerüen nyögvesz.....ás! Ezekről az infókról meg 90%-unknak meg fogalma sincs!
    Akkor ezért kell az iroda ajtón aláírni a jelenléti ívet???? Betojás!!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #872 üzenetére

    Na Én biztos nem fogok bérleti díjat fizetni,arra a heti 2 órahosszára amit ott vagyok!!!
    Nekem sem fizetnek utiköltséget,meg telefonszámlát,sem járulékot! Sőőt a jutalékról meg ne is beszéljünk!!! Úgyhogy bek.......k!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz #64791808 #878 üzenetére

    Cerebellum! Kedves tőled ez a hozzászólás,de nem szeretem a konyakot,és nem is vagyok túlpörögve! De azt hiszem evvel nem is sokmindent oldanék meg!!!
    Csak lesek,hogy így utólag miket tud meg az ember! De örülök ,hogy rátaláltam erre a forumra,mert így legalább tisztábban lát az ember!
    Mert ugytűnik kicsit olyan zsákbamacskás ez a cég! :)

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BNETSD6 #899 üzenetére

    Szia BNETSD6!

    Miért is tenném magam kicsit is nevetségessé?????

    Nem tudom,mennyire olvastad figyelmesen az írásom!!!
    Egy alkalom,3 ill 2 ügyféltárgyalásról írtam,útána pedig egy 60-70fős ügyfélklubb leszervezéséről!
    Én konkrétan az emberi hozzáállásról,és a csapatszellemről írtam!
    A segítségnyújtásról,a bizalomról,tanításról,és gerinces hozzáállásról! Persze hozzátettem "tisztelet a kívételnek"!
    Sajnos ez nem az Én szégyenem,és nem hinném hogy Én lennék a nevetséges!
    Én közel fél év alatt 3pozícióba lépek,míg a feletteseimnek ez másfél évet vett igénybe! Ja és alattam még nincs munkatárs! Ja és saját erőmböl ,ilyen hozzáállás mellett!
    Valószínű mert érdekel a dolog!
    De nagyon felháborítónak tartom,hogy odakerülnek a kezdők,a 4-5 pozíciósnak elfogyott az ügyfélköre és ilyen módon probál magának szerezni! A kezdő vállán mászva! Holott kapja utána a jutalékot rendesen! Ezekért???
    Én lennék az aki bárkit is hátba támad? Mert itt leírtam a véleményem?
    Én ártani sem tudnék,és eszembe sem jutott! Véletlenül pont Én vagyok az aki kapta az ívet,holott szép kis jutalékot marnak fel utánam! Inkább meg kellene köszönni,és talán segíteni és viszonozni! Elvileg ez így is működne,nem????

    /Ja és arról nem is beszéltem,hogy odamész alapvető kérdésekkel,és ha egyáltalán ohajtanak rá válaszolni,akkor sem tudnak! Hárman sem! Míg a negyedik ember a kisujjából löki! Hírlevelek nuku,nyomtatványok nuku! Azt hiszem egy kicsit komolyabban kellene ezeket a dolgokat is venni,nem csak az egységért és a jutalékért éhezni,és számolgatni!!!/

    De az utobbi időben hallottam két előadást,két csapatvezetőtől,ők is 6 pozíciósok,és úgytünt náluk másképp működik a dolog! Le a kalappal elöttük,nagyon korrekt volt amiket mondtak és a felfogásuk hozzáállásuk! Én sajna máshová kerültem! de az biztos hogy ha lesz csapatom az utóbbi két emberhez méltón fogok hozzájuk állni,nem pedig úgy,amit Én kaptam!
    Szia

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BNETSD6 #910 üzenetére

    BNETSD6 Szia!

    Kicsit ugyérzem, elbeszélünk egymás mellett!
    Teljesen másképp értelmezed azt amit Én írtam!
    Persze hogy nem vagyok profi,ezt írtam is!
    Azt is konkrétan írtam hogy eszembe sem jutott toronyórát kérni láncostól!
    És nem a szakmai vezetőmet szidom,mert fölötte még két embert is megjegyeztem!
    Egyszerüen a mostani csapatszellem és/emberi/ hozzáállás ami gáz!!!!!!!

    És nem hiszem hogy egyedül lennék ezzel a meglátásommal,mert egy 6pozíciós kolléga nemrég pont erről tartott egy 2órahosszás előadást! Amit nagyon kemény példákkal,és élő storikkal,tapasztalatokkal alá is támasztott! Korrekt volt!
    Szintem minden mondatára alá tudtam volna támasztani saját példákkal is!
    Itt végülis annyi amit szerettem volna levonni,hogy az emberi hozzáállás képes egy csapatot és egy céget is tönkretenni! Mert ez a felfogás,és az ilyen hozzáállás nem jó sem a csapattagnak vagy kollégának,sem az ügyfélnek! Elszúrják a renomét és mindenki rossz szájizzel távozik! Ez rámegy a Brokernet hírnevére!!!

    Persze itt sokan vannak akik nem látnak bele az ottani életbe,de Mi sem beszélnénk Ill.írnánk most itt egymásnak ha nem írtam volna itt!

    Én nem szólok senkinek,hisz volt köztük akik ugyanugy végighallgatták ezt a kollégát és mégis lepörgött róluk! ők nagyon is tudják mit csinálnak!! De nem érdekli őket mert így akarnak haladni! Ennyi!
    Én meg probálok boldogulni ahogy tudok,és segíteni vagy könnyíteni mások terhein és ezálltal magamon is ! Talán!

    Jó éjt!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BNETSD6 #914 üzenetére

    Szia BNETSD6!

    Persze értem amit írsz!
    És valószinű itt majd minden rajtam ,és azon mulik,hogy sikerül boldogulnom!

    DE!!!!!

    Ha kérhetem haggyuk már ezt a "nevetséges" szót vagy jelzőt!
    Ebben amiket leírtam az égvilágon semmi nevetséges nincs!
    Inkább ugy fogalmaznám hogy ez sajnálatos és siralmas!
    Pl.A névsorral kapcsolatban amit leírtam azok tények!!! Keményen megtörténtek velem és a többi kollégámmal is! Ez az igazság és semmi nevetséges nincs benne!
    Kicsit olyan felsöbbrendű és lekezelő ez a stílus!
    Nem szeretem ezt! Ezek velem és másokkal történtek,és tudom mi minősül nevetségesnek mi ami inkább másoknak szégyennek!!!!!

    Szia

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BNETSD6 #914 üzenetére

    Egyébként,ami az Én személyes véleményem, hogy egy 6 vagy magasabb pozíciósnak kellene odafigyelni és rendetcsinálni a maga alatt lévő Teamben,mert neki már megvan hozzá a pozíciója,tekintéje,és joga! Az Ő érdeke is lenne!
    Nem pedig egy 1,2,3 poziciósnak ,akik alattuk vannak és kicsinálhatnak!!!

    Na mindegy!
    Mert hiába is írkálunk itt,ez a helyzeten nem változtat!!!

    Amugy abban a 2órahosszás előadásban amit a 6-os kolléga tartott,abban az is benne volt,hogy mi az hogy 5-ös vagy 6-os pozíció? Azok csak egységek és pozíciós szorzók,
    DE ŐK IS CSAK UGYANOLYAN EMBEREK MINT A MÁSIK,ÉS ŐK IS EGYSZER ELKEZDTÉK VALAHOL!!!!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BNETSD6 #919 üzenetére

    Említettem volna felvételiztetést????
    Mondom hogy teljesen elbeszélünk egymás mellett!
    Te is beszélsz valamiről és Én is beszélek egy teljesen más valamiről!
    Függetlenül attól hogy itt írogatunk,aminek nem sok jelentősége van,az a véleményem,hogy sem itt sem az életben,ilyen hozzáállással,mellébeszéléssel és kimagyarázással nem lehet megoldani problémákat! Csak kibujni alóla,és szönyegalá söpörni!
    Én írtam valamit és Te teljesen más dolgokról írsz! Azt is értem mikről,csak nem arról amiről Én!
    Tudom ezt is tanítják! Probléma kezelés és megoldás! Ez biztos sokmindenkinél be is válik! :)

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Bbnet?7 #923 üzenetére

    Bbnet?7

    Ugy látom azért itt másnak is vannak problémái!
    Szerintem nem rúghatnak ki! Főleg nem azért,hogy most kevesebbet teljesítesz mint máskor!!! Itt nincs fix keret és rengeteg dologtól függ! Nem erőszakolhatod rá valakire hogy kössön mert az jó neki! Eggyik hónapban ennyi másik hónapban annyi sikerül!
    Ez megintcsak a pénzéhség! Mi az hogy követelőznek???? Mindent Te fizetsz magadután !
    A járulékot a saját vállalkozásod után,a tel.számlád,az utiköltséged stb! A Brokernet amennyit ad neked azt le is veszi a kötésed utáni jutalékodból! A szakmai vezetőd pedig csak folyamatosan kapja a jutalékot utánad rendesen! És mondhatnám ez az amiből Ők élnek és keresnek! Az alattuk munkálkodó emberekből!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Itt senkinek nincs joga követelőzni és ordítani! Csak megköszönni!
    Maximum annyit megértenék,ha valaki saját hibájábol,mit tudom Én/ lusta ,trehány vagy tojik rá/.akkor avval nem ugy foglakoznak,és nem fecsérlik rá az energiát,és időt! De ennyi!!

    Az viszont tény ha 3 honapig nincs kötésed,elküldenek. De ha már csak 1 magánnyugdíjad is van,akkor már az is számít! Csak teljesen nullás 3hónap után küldhetnek el!
    Ha elmész,a stornyotartalékod benyelték!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz nortol #925 üzenetére

    Szia nortol!

    Kíváncsi lennék a Te véleményedre is! Hisz ezekszerint vannak tapasztalataid,amikből jópáran tanulhatnánk és talán velünk már nem történnének meg!

    Köszi Szia

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz BNETSD6 #929 üzenetére

    " nem tudom te kihez tartozol, de 4 es alatt egy kolléga másik kollgát nem taníthat , nem felvételiztethet.."
    Igen ,ezt te irtad,a Te idézeted! Csak nem tudom hogy csapcsolodott ez az Én történetemhez! Mert ilyesmiről szó sem esett!!

    Az Én vezetőm nem egészen 300 Forintot kapott utánam! Sem a többiek!!!!!
    Hanem 250.000.- :) EDDIG! 0 plussz órák,és 0 pluss meiteng!!!!!!! Sőőőt!

    Engem nem kellett beszervezni! Nekem tetszettek meg a befektetéses és hiteles dolgok!
    Láttam benne fantáziát!
    De ez a csapatmunka és kollégák viselkedése hagy maga után kivetnivalót rendesen!
    És ezen nincs mit szépíteni.sajna!
    De ugylátom az erős mag még nem így indult anno,csak ilyenné vált a dolog!
    Sajnos a sok " jó"ember, emberek ugytűnik,minden jó dolgot képesek tönkre tenni!
    Ez van!
    De szerintem kár is erről többet beszélni!
    Minden jót! Szia

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Ayahuasca #974 üzenetére

    A termék tényleg jó!

    Az emberek: ISZONYAT! Az a pénzéhesség,lehúzások,erőszakoskodás stb. stb.

    Cég!!!! Tudtad hogy minden befektetés után Te 10%-ot kapsz,vele ellentétben az MPK-nál 35%,Magánál a biztosítónál 50-60-70%
    És mindezért mit is kapsz Te a Brokernettől????? Na ennyit a cégről!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz bizsu53 #984 üzenetére

    Szia bizsu! Végre itt! :-)) El voltál veszve! Szeretem a hozzászólásaid,mert korrekt,és nem a végletek!
    Teljesen egyetértek veled,most is. Talán egy picit kiegészíteném!
    Én úgy látom,főként nem a diploma vagy a képzettség az ami hiányzik,hanem az "EMBERSÉG"! Ki milyen lelkiismeretes! Hogy tényleg azt nézze,hogy mi a jó az ügyfélnek,és nem az utána járó "nevetséges" jutalékot. Ezek nagyon jó termékek,de minden embernek ,családnak más az igénye,lehetősége,pénztárcája. És ha valaki ezt figyelmen kívül haggya,és csak a jutalékra megy,amit megjegyzek ujra "nevetséges",Akár tönkre is tehet egy családot,ha olyasmibe lovalja,vagy félrevezeti,amivel talán túlvállalják magukat!
    Sajnos itt magával a céggel,/teljesen kiszipolyozza a tanácsadókat,anyagilag mint úgy emberileg/ És az ott dolgozo/éhes/ emberekkel van a probléma!
    Tisztelet a kivételnek!!!!!!! Mert vannak még lelkiismeretes és korrekt emberek! Én is ezekközé tartozom,nem is élek meg belőle! Ennél a cégnél nem is fogok!
    De úgy érzem bármit tanácsolok vagy teszek,felelőséggel tartozom azok az emberek vagy családok iránt akik az Én ügyfeleimmé válnak!!!!

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz Rmx #994 üzenetére

    Szia!
    Semmi sem hülyeség amit Bizsu ír!!!!!!!!
    Vedd elő a szerződésed,és rájössz! Nem tudom mióta vagy a BN-nél,de úgy tűnik Te még hiszel a mesékben! Majd rájössz! SAJNOS!
    Csak addigra már rengeteg embert hozzájuk viszel amit már nem tudsz visszacsinálni,és apropénzel szúrják ki a szemed! Mert ezek a szerződések nem a Te neved alatt futnak majd hanem a BN-t nevén,neked csak a meló marad. Ők pont ezt a jópár hónap "naívságot" használják ki,hogy akit csak tudsz vigyél.Mire kinyílik a szemed az ismerőseid és rokonaid nagy részét hozzájuk vitted,fillérekért!
    Bizsunak mindenben igaza van! :-(((((((((

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz dilema #1013 üzenetére

    Szia dilema!
    Még aznap válaszoltam Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ketőt is írtam! Még meg is lepődtem hogy itt az üzenőfalon ujra rákérdeztél arra,amit tőlem már megkérdeztél priviben! És mindent leírtam Neked! :F :F

  • floridaaa

    csendes tag

    válasz dilema #1015 üzenetére

    Szia dilema!

    Bemásoltam Neked priváton,egy levélbe,amit Te írtál és amit válaszoltam!
    Dátummal! :-)))))))
    Remélem ezt már megkapod!

    Szio

  • floridaaa

    csendes tag

    Sziasztok!
    Meg tudja valaki Nekem mondani,hogy ha eljön az ember a Bnettől és bent marad a stornó tartaléka,viszont az általa kötött szerződések továbbra is fizetve vannak,akkor a felette levő megkapja a stornótartalékot???

    Köszi a válaszokat!
    ;)

Aktív témák