Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz bunfi #7097 üzenetére

    Egyébként 1 dolgot ne feledjünk...bár nem követem a dolgot,de annó elég egyértelműen írtak róla,hogy a Gearbox tulajdonképp az Aliens: Colonial Marines-re kapott pénzből(SEGA) hozta össze a BL2-t...
    Hogy ebből mi igaz,az passz,viszont tény,hogy MÉLTÓ folytatása lett a BL2 az 1-nek,és sokkal szebb,nagyobb terep,de kisebb gépigény,rengeteg tartalom...
    Namármost hallottam olyanról is,hogy ez pereskedős lesz...
    Könnyen lehet,hogy a BL2-nek azért is kell extraprofitot termelnie,mert az Aliens gém azért egy jól beharangozott valami volt,aminek megvolt a hype,a BL2 viszont csak jött,szépen csendben,saját projektként.És az aliens már valami 5 dolcsiért is beszerezhető mostanára,olyan sz@r lett...

    Szóval lehet,hogy még MI örülhetünk,hogy a BL2 sorsát egyengetik,de lehet ez a pénzesdi az ára a "szerelemgyereknek" az üzletiessel szemben!
    Egyébként evidens,a magam részéről akkoris jobban járunk így,ha fizetgetni kell,mert inkább ez,mint egy összecsapott supportmentes BL2,egy isteni Aliens-el,amit akkor se veszek meg,akármilyen jól sikerül,az is rétegjáték,de másoknál...
    A BL-eknek viszont kevés alternatívásja van,ami még "hasonló" az a Dead Island,azt is a GB követte el...bár ez utóbbinak jött egy második része,ami inkább DLC,mint új játék,meg se vettem... :( kár érte.
    Viszont a BL2 projekt legalább fut.
    Bár jelentenének be BL3-at is....

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák