Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz remington2 #5010 üzenetére

    Lehetne online szekció...mondjuk szerók,ahol adott egy "gépi" játékos,mint host,akivel ha akar az ember,összefut,és kap tőle random missziókat...lenne mondjuk 1 szeró 100 fős,kis jutalmakért kis keresgélős,táborkiirtós feladatok,vagy hogy nyomj le PvP-ben 5 játékost...ilyenek.A Gearboxnak már van tapasztalata a Dead Island-ból,ami erre hajaz ugye erősen,hogy igenis meg lehet valósítani a szintfüggetlen együttjátékot...ha különálló szekció lenne(pl. DLC...),akkor nem is lenne gond,hogy az eltérő missziókbeli haladás gondot jelentsen...
    Ígyis ha az ember szintje megy fel,és "karbantartja" a fegyóit is szintügyileg,lényegében tök ugyanazt éri pl.1 lövés...csak a sebzés mondjuk lesz x-szer akkora,mellé az ellenfél életereje is x-szer annyi...vagyis ígyis csak annyi változik 1-50-ig,hogy "bonyolódnak" az ellenfelek és a játékosok a különféle elementálokkal és resistekkel(badass),és ugye spéci képességek,amit viszont kompenzál az ellenfelek ügyessége...de ha az ember átlagosan nézi,kábé ugyanúgy öl le egy átlagos ellenfelet,mint az elején,se gyorsabban,se lassabban.Maximum eltérés abból jöhet,ha a felszerelése rosszabb,vagy épp fegyvere nincs az adott ellenfélre,mert az rezisztív pl.a savra,és csak savas fegyóból van normális.
    Simán össze lehetne hozni egy ilyen nagyobb mókát is...csakhát gond,hogy alapvetően nemigen van fent Borderben eleve a neten párszáz embernél több...mégha szinte mindig talál is az ember minden szinten/missziónál társat...és így mivel hostok vannak,lényegében egy "irányító" szerót leszámítva nem sok erőforrást igényel az online.Viszont amúgy meg kellene pár erősebb gép,ami futtatja a nagyobb terepeket...

    Egyébként én mégegy dolgot hiányolok,de nagyon...a játék,mivel könnyen editálható,piszok könnyű fegyókat összerakni,stb...igazán kaphatott volna egy pl.Black Market-et,ahol az ember pl.Eridiumért megtehetné legál,hogy a kedvenc fegyója alkatrészeit csereberéli,jobb távcső,más tár...mint amit az editorral is csinálnak.Viszont már nem is lenne a sírás,hogy jajj a másiknak mije van,meg fullosra húzva az amúgy talált,de nem "tökéletes" fegyó...avagy eridiumért nullából összerakni fegyókat...a save editorban is pikk-pakk összetol az ember egy fegyót,nem tudom,miért ne férne bele a játékba legál is...a vége úgyis egy dolog lesz,de a tyúbon is látszik...sokan beleunnak a csak adott helyen,ritkán eső jobb cuccok hajszolásába(mint pl.Én is a Lyuda sniper,amit annó adott kis szinten másodikra,de eldobtam,nem volt még editor,jöttek jobbak...most 50próbából SE esett,pedig szerettem...),nomeg az idegen cooptársak lelépésébe a nagy nehezen mégis eső cuccosokkal,a másik fele meg már rég sz...ámoddolta magát,és 10000gránát/lőszer,"fekete" mindentölő fegyók,halhatatlannátevő classmod...szóval lehetne árnyalni kicsit.Azt se hiszem,hogy a bugot,ami a "csodacuccok" létét engedélyezi,nem lehetne kiszedni...eleve "fekete" holmik,innentől a játék már most tudja,hogy ezeknél valami sántít...Viszont tényleg sok "fanaikus" beleun.Én is toltam 200 órát,stb,nem mentem nagyon semmire,és van 4! db narancs fegyóm...ennyi esett.Pedig millió neves/jobb cucc van a gémben,sok piros feliratos holmi gyengébb színekből,ezekből is csak pár van,és általában nem is nagyon extrák...akkor milyen lehet annak,aki még nem is "rutinos" BL-es?A jelenlegi loottal az emberek 95%-a lemarad az érdekesebb vuvvokról,4% "moddol" magának,de kábé 1%,aki célirányosan öl annyi időt ezekbe,hogy pár meglegyen...és ráadásul még az 1-ben azért használhatóbbak is voltak a narancs fegyverek...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák