Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brickm

    őstag

    válasz KaiotEch #30565 üzenetére

    Hát van igazság abban amit mondasz, de én úgy gondolom inkább költöm az autóra, mégmeg a bmw-mre, minthogy elhagyjam, vagy eligyam..vagy akármi.
    Igazából sok dolog van, ami nem hozza vissza az árát, mégis költünk rá.

  • MPowerPH

    félisten

    válasz KaiotEch #30565 üzenetére

    Minden auto egy penztemeto. :) Mondok egy jo peldat, csak mert latom, hogy markara nezve altalanositasz, es mert baratommal most hetvegen beszelgettunk errol.
    En megvettem a sajatomat anno £10.500 -ert, rakoltottem 3 ev alatt mindent beleszamolva olyan £5000-et.(felni, M-Pack, 2 garnitura gumi, fenyezes, meg a szervizek) Jelen esetben £9000 -ert meg eltudnam passzolni. Tehat csak az uzemanyagot nem szamolva £6500 bukoban vagyok.

    Baratom 2 eve vett egy 2010-es Insigniat(3,5 evvel fiatalabb, mint az enyem) £10.100 -ert. Igazabol fogalmam sincs, mennyit koltott ra osszesen, de a mostani szervizerol tudok, ami £790 volt, meg tudom, hogy gumikat £380 -ert vett ra. Most gondolkozott, hogy tulad rajta. Megnezte a piacot, jelen allas szerint £4500-£5000 korul van az auto erteke, es Nala ugye csak 2 ev telt el. Tehat akkor neki csak ezekbol kiszamolva a vesztesege £6170, eddig. De o felnit sem vett ra, sem semmi cicomat. Es o most eri el vele azt a km -et, aminel majd komolyabban hozza kell nyulni.
    Egy sima Insigniarol bveszelunk....

    En mindig azt mondom a haveroknak, meg akik kerdik, hogy azert vettem anno 6 eves BMW-t, mert nem volt penzem egy 3 eves kozepkatos markanak fizetni az ertekcsokkeneset. Majd ha gazdag leszek, akkor jarok 3-4 eves Passat -al en is. Addig viszont inkabb megveszem a kicsit oregebb, de premium markat, amit igaz dragabb fenntartani, de mikor eladod, nem fosod le a bokadat, mikor meghallod, mennyit er az autod. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák