Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Geth #31490 üzenetére

    "dokumentáltan (forráskód) portable módban működik, ha a --portable kapcsolóval indítom"

    Nekem ilyen a hivatalos exe-ből 7zip-el kicsomagolt progi, nyilván én is ezzel indítom, és szerintem nekem is portable módban indul, hiszen az AppData/Local-ból átmennek a fájlok az alapmappába kikapcsoláskor. Azt még mindig nem értem, hogy neked miért nem ír oda, ahová nekem igen, mégpedig ide és ezt.

    (#31491) SunMount3r
    "egy csomó olyan proginak van fent ott portable változata, amiknek egyébként a hivatalos oldalakon nincsen. Szóval a legtöbb esetben tuti valami mókolás eredményei"

    Azért hoztam föl példának a LibreOffice-t, mert ha rossz értelemben vett mókolás eredménye lenne, akkor szerintem nem linkelné a libreoffice a saját weboldalán a portableappos letöltést. De csak tippelgetek én is. :)

    Egyébként rákeresve különböző progik portable verzióira, feltűnően nagy a reklámoldalak, meg más weboldalakra folyamatosan átirányító átb@szós találatok aránya. Portable néven linkelik, és többszörös átirányítás után sima exe-t kapunk, ha egyáltalán kapunk valamit a reklámözön végén. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák